Bruker: 15130 Jan P. Johannesen
247.13 MP
Sparmester
KLP = 19075.00
KP = 275.00
FP = 28.88
HCP = 28.767
KP = 275.00
FP = 28.88
HCP = 28.767
| Medlemsnummer | 15130 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 247.13 |
| Fornavn | Jan P. |
| Etternavn | Johannesen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 34 | 2004-05-26 | Fredrikstad BK vår 2004 | - | ||
| 153 | 2004-03-16 | (NBF registrering) | - | ||
| 8 | 2004-03-11 | Sarpsborg BK høst03 lag | - | ||
| 60 | 2004-02-12 | Kjøkøy BK høst 2003 | - | ||
| 31 | 2004-02-12 | Ruterturnering jan-04 | - | ||
| 7 | 2004-01-20 | Fredirkstad BK sommer 2003 | - | ||
| 191 | 2003-09-18 | (NBF registrering) | - | ||
| 8 | 2003-09-03 | Sarpsborg BK sommer 2003 | - | ||
| 60 | 2003-08-12 | Kjøkøy BK vår 2003 | - | ||
| 3 | 2003-08-11 | Ruternålturnering mai 2003 | - | ||
| 1.00 | 2003-05-12 | NM Klubblag 2003 Kjøkøy BK 2 | - | ||
| 60 | 2003-03-14 | Sarpsborg BK sommer 2002 | - | ||
| 1 | 2003-03-14 | Sarpsborg BK sommer 2002 | - | ||
| 14 | 2003-01-28 | Ruternålturnering Østfold og Follo 2003 | - | ||
| 198 | 2003-01-27 | (NBF registrering) | - | ||
| 24 | 2003-01-10 | Kjøkøy BK høst 2002 | - | ||
| 407 | 2002-06-26 | (NBF registrering) | - | ||
| 550 | 2001-09-10 | (NBF registrering) | - | ||
| 503 | 2000-11-06 | (NBF registrering) | - | ||
| 2.00 | 2000-02-01 | (NBF registrering) | - |
Handikap
Gjeldende handikap: 28.767| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-02-24 | Årsmøte | 8 | 32.7 | 32.7 | 29.0 | 30.8 | 33.7 | 51.5% | 51.4% | 0.01 |
| 2020-02-20 | Eggturnering-2020 | 13 | 32.7 | 32.7 | 30.5 | 31.6 | 30.0 | 49.2% | 49.5% | -0.03 |
| 2020-02-18 | Vinterferie | 14 | 32.7 | 32.6 | 30.9 | 31.7 | 27.6 | 47.8% | 46.7% | 0.13 |
| 2020-02-17 | Mandag | 12 | 32.6 | 31.8 | 27.4 | 29.6 | 35.3 | 53.0% | 45.0% | 0.78 |
| 2020-02-13 | Torsdag | 16 | 31.8 | 31.9 | 30.5 | 31.2 | 29.0 | -0.2 | -0.0 | -0.11 |
| 2020-02-11 | Klubbmesterskap 2. | 9 | 31.9 | 32.4 | 31.4 | 31.9 | 26.3 | 47.1% | 51.9% | -0.53 |
| 2020-02-10 | Mandag | 11 | 32.4 | 31.1 | 27.7 | 29.4 | 32.0 | 51.5% | 37.4% | 1.33 |
| 2020-02-06 | Simultan | 28 | 31.1 | 30.7 | 32.8 | 31.8 | 27.7 | 47.9% | 44.4% | 0.37 |
| 2020-02-04 | Klubbmesterskap | 20 | 30.7 | 30.2 | 30.8 | 30.5 | 26.8 | 48.1% | 43.0% | 0.56 |
| 2020-02-03 | Mandag | 5 | 30.2 | 29.8 | 27.3 | 28.6 | 34.1 | 53.0% | 49.6% | 0.33 |
| 2020-01-30 | Handycapp | 19 | 29.8 | 29.6 | 30.1 | 29.9 | 27.3 | 48.7% | 46.4% | 0.25 |
| 2020-01-28 | Simultan | 11 | 29.6 | 29.5 | 30.7 | 30.1 | 28.8 | 49.3% | 48.3% | 0.10 |
| 2020-01-27 | Mandag | 3 | 29.5 | 30.0 | 27.8 | 28.9 | 32.2 | 51.8% | 57.2% | -0.51 |
| 2020-01-23 | 3.kvelds | 21 | 30.0 | 29.9 | 29.5 | 29.7 | 26.0 | 48.1% | 47.1% | 0.12 |
| 2020-01-20 | Mandag | 2 | 29.9 | 30.5 | 28.5 | 29.5 | 34.3 | 52.7% | 59.7% | -0.66 |
| 2020-01-16 | 3.Kvelds | 8 | 30.5 | 30.7 | 14.7 | 22.7 | 27.9 | 52.7% | 54.4% | -0.20 |
| 2020-01-14 | Imp | 19 | 30.7 | 30.3 | 40.1 | 35.2 | 26.5 | -0.8 | -1.4 | 0.44 |
| 2020-01-13 | Mandag | 5 | 30.3 | 30.4 | 28.6 | 29.5 | 32.9 | 51.8% | 53.3% | -0.14 |
| 2020-01-09 | 3. Kvelds | 13 | 30.4 | 30.7 | 30.1 | 30.4 | 28.2 | 48.9% | 51.2% | -0.25 |
| 2020-01-07 | tirsdag | 10 | 30.7 | 31.1 | 33.0 | 32.1 | 28.5 | 48.1% | 52.2% | -0.45 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Fredrikstad BK | NBF Østfold og Follo | Ja | Standard |
| Gressvik BK | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |
| Sarpsborg BK | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |

