Bruker: 15130 Jan P. Johannesen
247.13 MP
Sparmester
KLP = 19075.00
KP = 275.00
FP = 28.88
HCP = 28.767
KP = 275.00
FP = 28.88
HCP = 28.767
| Medlemsnummer | 15130 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 247.13 |
| Fornavn | Jan P. |
| Etternavn | Johannesen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 2026-10-08 | 2026-10-08 | Sarpsborg BK | ||
| 11 | 2026-10-06 | 2026-10-06 | Fredrikstad BK | ||
| 11 | 2026-10-05 | 2026-10-05 | Gressvik BK | ||
| 4 | 2026-10-04 | Oktoberfest 4/10 HCP | BK Missklikk | ||
| 12 | 2026-09-28 | 2026-09-28 | Gressvik BK | ||
| 10 | 2026-09-26 | 2026-09-26 | Sarpsborg BK | ||
| 36 | 2026-09-26 | 2026-09-26-2 | Sarpsborg BK | ||
| 17 | 2026-09-21 | 2026-09-21 | Gressvik BK | ||
| 4 | 2026-09-13 | Sensommer 13/9 HCP | BK Missklikk | ||
| 10 | 2026-09-06 | Sensommer 6/9 HCP | BK Missklikk | ||
| 8 | 2026-09-01 | 2026-09-01 | Fredrikstad BK | ||
| 28 | 2026-08-31 | 2026-08-31 | Gressvik BK | ||
| 2 | 2026-08-31 | 2026-08-31 | Gressvik BK | ||
| 14 | 2026-08-20 | 2026-08-20 | Sarpsborg BK | ||
| 1 | 2026-08-17 | 2026-08-17 | Gressvik BK | ||
| 20 | 2026-08-17 | 2026-08-17 | Gressvik BK | ||
| 12 | 2026-08-10 | 10-08-2026 | Gressvik BK | ||
| 8 | 2026-08-02 | SommerBridge No80 HCP | BK Missklikk | ||
| 4 | 2026-07-30 | 2026-07-30 | Sarpsborg BK | ||
| 11 | 2026-07-27 | 2026-07-27 | Gressvik BK |
Handikap
Gjeldende handikap: 28.767| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-10-08 | 2026-10-08 | 8 | 27.3 | 27.5 | 31.7 | 29.6 | 31.0 | 0.1 | 0.3 | -0.13 |
| 2026-10-06 | 2026-10-06 | 2 | 27.5 | 27.9 | 21.7 | 24.8 | 27.0 | 51.2% | 56.0% | -0.44 |
| 2026-10-05 | 2026-10-05 | 3 | 27.9 | 28.4 | 27.5 | 27.9 | 33.4 | 53.0% | 58.2% | -0.49 |
| 2026-10-04 | Oktoberfest 4/10 HCP | 8 | 28.4 | 28.8 | 38.1 | 33.4 | 25.7 | 46.0% | 50.3% | -0.38 |
| 2026-09-29 | 2026-09-29 | 9 | 28.8 | 27.6 | 30.0 | 28.8 | 22.9 | 46.7% | 34.0% | 1.16 |
| 2026-09-28 | 2026-09-28 | 3 | 27.6 | 28.0 | 22.1 | 25.1 | 35.1 | 55.4% | 59.5% | -0.40 |
| 2026-09-26 | 2026-09-26 | 6 | 28.0 | 28.0 | 19.6 | 23.8 | 33.1 | 54.9% | 55.6% | -0.04 |
| 2026-09-26 | 2026-09-26-2 | 1 | 28.0 | 29.1 | 20.7 | 24.9 | 33.1 | 54.4% | 66.2% | -1.02 |
| 2026-09-24 | 2026-09-24 | 13 | 29.1 | 28.8 | 28.4 | 28.6 | 31.1 | 51.3% | 48.3% | 0.29 |
| 2026-09-22 | 2026-09-22 | 5 | 28.8 | 29.1 | 31.3 | 30.2 | 27.0 | 48.2% | 51.2% | -0.28 |
| 2026-09-21 | 2026-09-21 | 2 | 29.1 | 30.3 | 28.7 | 29.5 | 33.4 | 52.1% | 65.0% | -1.23 |
| 2026-09-20 | Sensommer 20/9 HCP | 44 | 30.3 | 30.0 | 36.4 | 33.2 | 24.0 | 45.3% | 42.7% | 0.23 |
| 2026-09-17 | 2026-09-17 | 11 | 30.0 | 30.2 | 27.2 | 28.7 | 30.9 | 51.1% | 53.4% | -0.20 |
| 2026-09-15 | 2026-09-25 | 7 | 30.2 | 29.8 | 29.6 | 29.7 | 24.9 | 47.3% | 42.4% | 0.46 |
| 2026-09-14 | 2026-09-14 | 10 | 29.8 | 29.0 | 27.9 | 28.5 | 33.3 | 52.6% | 44.8% | 0.74 |
| 2026-09-13 | Sensommer 13/9 HCP | 14 | 29.0 | 29.4 | 36.9 | 33.2 | 24.8 | 45.7% | 50.1% | -0.39 |
| 2026-09-08 | 2026-09-08 | 10 | 29.4 | 28.8 | 29.0 | 28.9 | 25.6 | 48.2% | 41.7% | 0.61 |
| 2026-09-07 | 2026-09-07 | 8 | 28.8 | 28.4 | 27.5 | 28.0 | 34.3 | 53.4% | 49.2% | 0.40 |
| 2026-09-06 | Sensommer 6/9 HCP | 7 | 28.4 | 28.9 | 37.8 | 33.4 | 24.1 | 45.2% | 51.1% | -0.52 |
| 2026-09-03 | 2026-09-03 | 11 | 28.9 | 29.0 | 27.9 | 28.5 | 32.8 | 52.3% | 52.8% | -0.06 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Fredrikstad BK | NBF Østfold og Follo | Ja | Standard |
| Gressvik BK | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |
| Sarpsborg BK | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |

