Bruker: 15130 Jan P. Johannesen
247.13 MP
Sparmester
KLP = 19075.00
KP = 275.00
FP = 28.88
HCP = 28.767
KP = 275.00
FP = 28.88
HCP = 28.767
| Medlemsnummer | 15130 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 247.13 |
| Fornavn | Jan P. |
| Etternavn | Johannesen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 2010-03-08 | Klubbmesterskap 2. runde av 6 | Gressvik BK | ||
| 8 | 2010-03-02 | 3. velds nr. 1. | Fredrikstad BK | ||
| 12 | 2010-02-22 | Kveldsturnering | Gressvik BK | ||
| 11 | 2010-02-18 | 1. av 4. Kvelds | Sarpsborg BK | ||
| 16 | 2010-02-17 | 3. Kvelds nr. 2. | Råde BK | ||
| 19 | 2010-02-15 | Kveldsturnering | Gressvik BK | ||
| 18 | 2010-02-10 | 3. Kvelds nr. 1 | Råde BK | ||
| 18 | 2010-02-09 | Klubbmesterskap, gruppe B | Fredrikstad BK | ||
| 2.00 | 2010-02-09 | SM 2010 4. divisjon avdeling 34 | - | ||
| 19 | 2010-01-28 | 3. Kvelds av4.kvelds | Sarpsborg BK | ||
| 36 | 2010-01-25 | Kveldsturnering | Gressvik BK | ||
| 10 | 2010-01-19 | Klubbmesterskap | Fredrikstad BK | ||
| 40 | 2010-01-19 | Kveldsturnering | Gressvik BK | ||
| 4 | 2010-01-14 | 1. Kveld av 4. kvelds | Sarpsborg BK | ||
| 30 | 2010-01-11 | Kvekdsturnering Festival | Gressvik BK | ||
| 9 | 2010-01-05 | Kveldsturnering | Fredrikstad BK | ||
| 9 | 2009-12-29 | Romjulsturnering | Fredrikstad BK | ||
| 8 | 2009-12-22 | Enkveldsturnering - jul | Fredrikstad BK | ||
| 6 | 2009-12-21 | Klubb/Festivalturnering | Gressvik BK | ||
| 24 | 2009-12-16 | Juleturnering | Råde BK |
Handikap
Gjeldende handikap: 28.767| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-11-02 | 2021-11-02 | 15 | 30.0 | 29.9 | 35.4 | 32.6 | 26.2 | 46.6% | 45.5% | 0.13 |
| 2021-11-01 | 2021-11-01 | 4 | 29.9 | 29.9 | 28.8 | 29.4 | 33.2 | 52.1% | 52.5% | -0.04 |
| 2021-10-28 | 2021-10-28 | 17 | 29.9 | 29.2 | 25.5 | 27.4 | 28.1 | 50.4% | 43.3% | 0.77 |
| 2021-10-26 | 2021-10-26 | 11 | 29.2 | 29.4 | 35.6 | 32.5 | 25.8 | 46.5% | 48.1% | -0.18 |
| 2021-10-25 | 2021-10-25 | 3 | 29.4 | 29.8 | 23.2 | 26.5 | 34.0 | 54.1% | 58.9% | -0.46 |
| 2021-10-19 | 2021-10-19 | 6 | 29.8 | 30.6 | 36.3 | 33.4 | 26.6 | 46.4% | 53.3% | -0.76 |
| 2021-10-18 | Mandag | 5 | 30.6 | 30.8 | 29.0 | 29.9 | 32.9 | 51.7% | 53.7% | -0.19 |
| 2021-10-14 | 2021-10-14 | 18 | 30.8 | 30.7 | 35.1 | 32.9 | 27.7 | -0.4 | -0.5 | 0.06 |
| 2021-10-12 | 2021-10-12 | 13 | 30.7 | 30.9 | 36.5 | 33.7 | 26.2 | 46.1% | 47.8% | -0.19 |
| 2021-10-11 | Mandag | 7 | 30.9 | 30.6 | 28.5 | 29.6 | 33.7 | 52.3% | 49.4% | 0.28 |
| 2021-10-07 | 2021-10-07 | 9 | 30.6 | 31.1 | 35.9 | 33.5 | 26.9 | 46.5% | 51.1% | -0.50 |
| 2021-10-05 | 2021-10-05 | 7 | 31.1 | 31.9 | 37.3 | 34.6 | 26.2 | 45.6% | 52.7% | -0.78 |
| 2021-10-04 | 2021-10-04 | 7 | 31.9 | 31.9 | 49.9 | 40.9 | 34.7 | 46.6% | 46.3% | 0.03 |
| 2021-09-30 | 2021-09-30 | 10 | 31.9 | 32.4 | 35.4 | 33.9 | 29.1 | 47.5% | 52.2% | -0.51 |
| 2021-09-27 | 2021-09-27 | 4 | 32.4 | 33.2 | 29.4 | 31.3 | 34.7 | 51.8% | 61.0% | -0.88 |
| 2021-09-23 | 2021-09-23 | 5 | 33.2 | 34.1 | 36.8 | 35.4 | 27.6 | 45.9% | 53.6% | -0.85 |
| 2021-09-21 | 2021-09-21 | 13 | 34.1 | 33.0 | 36.2 | 34.6 | 27.8 | 46.3% | 35.9% | 1.11 |
| 2021-09-20 | 2021-09-20 | 3 | 33.0 | 33.5 | 29.9 | 31.7 | 32.6 | 50.5% | 56.3% | -0.54 |
| 2021-09-16 | 2021-09-16 | 16 | 33.5 | 33.8 | 36.6 | 35.2 | 26.4 | 45.4% | 48.2% | -0.31 |
| 2021-09-15 | Sensommerbridge No11 | 10 | 33.8 | 34.7 | 32.9 | 33.8 | 25.6 | 45.8% | 54.5% | -0.88 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Fredrikstad BK | NBF Østfold og Follo | Ja | Standard |
| Gressvik BK | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |
| Sarpsborg BK | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |

