Bruker: 15130 Jan P. Johannesen
247.13 MP
Sparmester
KLP = 19075.00
KP = 275.00
FP = 28.88
HCP = 28.767
KP = 275.00
FP = 28.88
HCP = 28.767
| Medlemsnummer | 15130 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 247.13 |
| Fornavn | Jan P. |
| Etternavn | Johannesen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 2009-12-14 | Juleturnering | Kirkeøy BK | ||
| 22 | 2009-12-02 | Juleturnering over 6. kvelder 4. teller | Råde BK | ||
| 16 | 2009-11-25 | Juleturnering over 6. kvelder 4. teller | Råde BK | ||
| 38 | 2009-11-23 | Høstturnering, best 3 a 4 kveld 3 av 4 | Gressvik BK | ||
| 4 | 2009-11-10 | 3.kvelds nr.2 | Fredrikstad BK | ||
| 19 | 2009-11-09 | Høsturnering best 3 av 4. Kveld 1 av 4 | Gressvik BK | ||
| 8 | 2009-11-04 | Juleturnering over 6. kvelder 4. teller | Råde BK | ||
| 34 | 2009-11-02 | Kveldturnering kveld | Gressvik BK | ||
| 35 | 2009-10-29 | Kveld 3. av 4. | Sarpsborg BK | ||
| 24 | 2009-10-28 | Kveldsturnering | Råde BK | ||
| 24 | 2009-10-26 | 3. kvelds nr. 3 | Gressvik BK | ||
| 12 | 2009-10-21 | Kveldsturnering | Råde BK | ||
| 34 | 2009-10-19 | 3. Kvelds nr. 2. | Gressvik BK | ||
| 16 | 2009-10-15 | 1. Kveld av 4. | Sarpsborg BK | ||
| 8 | 2009-10-14 | høstturnering over 6 kvelder 4. teller n | Råde BK | ||
| 22 | 2009-10-12 | 3. kvelds turnering nr. 1 | Gressvik BK | ||
| 19 | 2009-10-08 | Høst monrad | Sarpsborg BK | ||
| 8 | 2009-10-01 | Høstbridge | Sarpsborg BK | ||
| 8 | 2009-09-30 | Høstturnering over 6. kvelder 4. teller | Råde BK | ||
| 16 | 2009-09-28 | September 3. av 3 | Gressvik BK |
Handikap
Gjeldende handikap: 28.767| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-09-14 | 2021-09-14 | 12 | 34.7 | 34.8 | 36.3 | 35.6 | 26.8 | 45.3% | 46.3% | -0.11 |
| 2021-09-13 | Spillkved | 4 | 34.8 | 34.9 | 21.3 | 28.1 | 35.2 | 53.9% | 54.8% | -0.07 |
| 2021-09-09 | 2021-09-09 | 3 | 34.9 | 36.2 | 37.2 | 36.7 | 26.9 | 44.9% | 57.0% | -1.33 |
| 2021-09-07 | Fredrikstad | 8 | 36.2 | 36.8 | 36.8 | 36.8 | 25.5 | 43.9% | 48.9% | -0.53 |
| 2021-08-31 | Fredrikstad BK 20... | 32 | 36.8 | 37.4 | 37.4 | 37.4 | 23.2 | 42.8% | 48.7% | -0.60 |
| 2021-08-30 | Gressvik BK 2021-... | 24 | 37.4 | 37.6 | 36.6 | 37.1 | 27.9 | 45.3% | 47.9% | -0.26 |
| 2021-08-26 | Sarpsborg BK 2021... | 56 | 37.6 | 36.3 | 34.5 | 35.4 | 23.2 | 43.8% | 30.7% | 1.33 |
| 2021-08-25 | Sommerbridge No10 | 25 | 36.3 | 36.6 | 34.8 | 35.7 | 23.5 | 43.7% | 46.7% | -0.30 |
| 2021-08-24 | Fredrikstad BK &... | 58 | 36.6 | 35.9 | 34.2 | 35.1 | 23.2 | 44.0% | 37.6% | 0.65 |
| 2021-08-23 | Gressvik BK 2021-... | 29 | 35.9 | 36.0 | 30.0 | 33.0 | 26.8 | 46.8% | 47.6% | -0.08 |
| 2021-08-19 | Sarpsborg BK 2021... | 40 | 36.0 | 36.2 | 34.6 | 35.4 | 25.4 | 44.9% | 46.4% | -0.15 |
| 2021-08-17 | Fredrikstad BK &... | 55 | 36.2 | 36.0 | 34.4 | 35.2 | 24.0 | 44.3% | 42.5% | 0.18 |
| 2021-08-16 | Gressvik BK 2021-... | 36 | 36.0 | 35.9 | 29.9 | 32.9 | 26.5 | 46.7% | 45.7% | 0.11 |
| 2021-08-12 | Sarpsborg BK 2021... | 57 | 35.9 | 35.5 | 33.5 | 34.5 | 22.9 | 44.1% | 39.9% | 0.43 |
| 2021-08-11 | Sommerbridge No8 | 18 | 35.5 | 35.5 | 18.6 | 27.1 | 22.5 | 47.7% | 48.2% | -0.05 |
| 2021-08-10 | Fredrikstad BK &... | 64 | 35.5 | 34.6 | 36.5 | 35.5 | 23.9 | 44.1% | 35.1% | 0.91 |
| 2021-08-09 | Gressvik BK 2021-... | 15 | 34.6 | 35.1 | 30.4 | 32.8 | 27.4 | 47.3% | 52.4% | -0.52 |
| 2021-08-05 | Sarpsborg BK 2021... | 32 | 35.1 | 35.1 | 33.3 | 34.2 | 26.9 | 46.2% | 46.0% | 0.02 |
| 2021-08-04 | Sommerbridge No7 | 9 | 35.1 | 35.2 | 24.9 | 30.0 | 25.8 | 47.7% | 48.6% | -0.08 |
| 2021-08-03 | Fredrikstad BK &... | 40 | 35.2 | 34.2 | 35.5 | 34.8 | 25.8 | 45.3% | 35.5% | 0.99 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Fredrikstad BK | NBF Østfold og Follo | Ja | Standard |
| Gressvik BK | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |
| Sarpsborg BK | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |

