Bruker: 10319 Anja Prestvik
383.87 MP
Sparmester m/stjerne
KLP = 7374.00
KP = 1097.00
FP = 200.43
HCP = 15.338
KP = 1097.00
FP = 200.43
HCP = 15.338
| Medlemsnummer | 10319 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 383.87 |
| Fornavn | Anja |
| Etternavn | Prestvik |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 2026-04-09 | BK Nettbridge torsdag 9 a | BK Nettbridge | ||
| 20 | 2026-04-06 | BK Nettbridge mandag 6 a | BK Nettbridge | ||
| 8 | 2026-04-05 | BK Nettbridge søndag 5 a | BK Nettbridge | ||
| 25 | 2026-03-26 | Klubbmesterskapet 1 | Asker BK | ||
| 8 | 2026-03-25 | BK Nettbridge onsdag 25 m | BK Nettbridge | ||
| 17 | 2026-03-24 | BK Nettbridge 24 m | BK Nettbridge | ||
| 16 | 2026-03-19 | Vårutvikling 2 | Asker BK | ||
| 31 | 2026-03-16 | BK Nettbridge mandag 16 m | BK Nettbridge | ||
| 0.50 | 2026-03-15 | Fagernes lag | Fagernes BK | ||
| 6 | 2026-03-12 | BK Nettbridge torsdag 12 m | BK Nettbridge | ||
| 17 | 2026-03-11 | BK Nettbridge onsdag 11 m | BK Nettbridge | ||
| 8 | 2026-03-10 | DagBridge No19 HCP | BK Missklikk | ||
| 6.60 | 2026-03-08 | NM damelag 2026 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 8 | 2026-02-26 | Vintercup 3 | Asker BK | ||
| 20 | 2026-02-22 | Sandemesterskapet 2026 | Holmestrand BK | ||
| 15 | 2026-02-21 | BK Nettbridge lørdag 21 f | BK Nettbridge | ||
| 42 | 2026-02-19 | Vintercup 2 | Asker BK | ||
| 15 | 2026-02-13 | BK Nettbridge fredag 13 f | BK Nettbridge | ||
| 9 | 2026-02-12 | Vinter cup 1 | Asker BK | ||
| 10.80 | 2026-02-08 | SM 2026 3. divisjon avdeling G | Norsk Bridgeforbund |
Handikap
Gjeldende handikap: 15.338| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-06-16 | BK Nettbridge tir... | 4 | 18.7 | 19.0 | 27.1 | 23.1 | 27.0 | 52.0% | 58.3% | -0.31 |
| 2026-06-13 | Larvikmixen 2026 | 10 | 19.0 | 18.6 | 13.7 | 16.1 | 26.8 | 55.5% | 52.8% | 0.49 |
| 2026-06-11 | BK Nettbridge tor... | 4 | 18.6 | 18.9 | 27.5 | 23.2 | 28.0 | 52.5% | 60.4% | -0.39 |
| 2026-06-11 | Sommerbridge 2 | 7 | 18.9 | 18.7 | 17.4 | 18.0 | 28.2 | 55.4% | 52.8% | 0.26 |
| 2026-06-10 | BK Nettbridge ons... | 6 | 18.7 | 18.7 | 13.7 | 16.2 | 26.7 | 55.4% | 56.3% | -0.04 |
| 2026-06-09 | Sommerbridge 2026... | 16 | 18.7 | 18.5 | 13.5 | 16.0 | 32.6 | 58.7% | 56.3% | 0.21 |
| 2026-06-08 | BK Nettbridge man... | 12 | 18.5 | 18.5 | 27.4 | 23.0 | 27.0 | 52.1% | 51.5% | 0.03 |
| 2026-06-07 | BK Nettbridgeb sø... | 12 | 18.5 | 18.3 | 12.7 | 15.5 | 24.5 | 54.7% | 51.8% | 0.14 |
| 2026-06-06 | BK Nettbridge lør... | 18 | 18.3 | 17.9 | 27.0 | 22.5 | 26.5 | 52.1% | 44.0% | 0.40 |
| 2026-06-04 | BK Nettbridge tor... | 2 | 17.9 | 18.5 | 27.6 | 23.0 | 26.1 | 51.6% | 62.9% | -0.56 |
| 2026-06-04 | Sommerbridge 1 | 3 | 18.5 | 18.5 | 12.7 | 15.6 | 28.1 | 56.7% | 56.6% | 0.02 |
| 2026-06-03 | BK Nettbridge ons... | 11 | 18.5 | 18.3 | 12.6 | 15.4 | 28.9 | 57.0% | 53.9% | 0.15 |
| 2026-06-02 | Sommerbridge 2026... | 2 | 18.3 | 19.0 | 13.2 | 16.1 | 33.7 | 59.4% | 67.3% | -0.68 |
| 2026-05-31 | BK Nettbridge søn... | 1 | 19.0 | 19.6 | 13.9 | 16.8 | 25.0 | 54.2% | 67.2% | -0.64 |
| 2026-05-28 | Lagkamp Asker-Blo... | 3 | 19.6 | 20.0 | 14.2 | 17.1 | 24.7 | 0.7 | 1.2 | -0.36 |
| 2026-05-26 | SommerBridge No22... | 26 | 20.0 | 20.0 | 13.9 | 17.0 | 22.9 | 53.0% | 52.7% | 0.03 |
| 2026-05-21 | mai IMP 3 | 11 | 20.0 | 19.7 | 27.3 | 23.5 | 29.7 | 0.5 | 0.0 | 0.31 |
| 2026-05-20 | BK Nettbridge ons... | 18 | 19.7 | 19.1 | 15.8 | 17.4 | 26.8 | 54.9% | 43.2% | 0.58 |
| 2026-05-19 | BK Nettbridge tir... | 2 | 19.1 | 19.4 | 14.2 | 16.8 | 26.0 | 54.8% | 61.7% | -0.34 |
| 2026-05-19 | ABM 4 | 4 | 19.4 | 19.6 | 15.2 | 17.4 | 24.7 | 53.8% | 55.7% | -0.19 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Missklikk | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |
| Holmestrand BK | NBF Vestfold | Nei | Standard |
| Nærøysund BK | NBF Nord-Trøndelag | Nei | Standard |

