Bruker: 10319 Anja Prestvik
383.87 MP
Sparmester m/stjerne
KLP = 7374.00
KP = 1097.00
FP = 200.43
HCP = 15.338
KP = 1097.00
FP = 200.43
HCP = 15.338
| Medlemsnummer | 10319 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 383.87 |
| Fornavn | Anja |
| Etternavn | Prestvik |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 | 2025-08-31 | KM mix 2025 | |||
| 6 | 2025-08-26 | Sommerbridgefinale 2025 NY | Holmestrand BK | ||
| 46 | 2025-08-21 | Sommerbridge 7 | Asker BK | ||
| 4 | 2025-08-21 | Sommerbridge 7 | Asker BK | ||
| 3 | 2025-08-17 | BK Nettbridge søndag 17 a | BK Nettbridge | ||
| 4 | 2025-08-16 | BK Nettbridge lørdag 16 a | BK Nettbridge | ||
| 28 | 2025-08-14 | Sommerbridge 6 | Asker BK | ||
| 3 | 2025-08-14 | Sommerbridge 6 | Asker BK | ||
| 44 | 2025-08-12 | Sommerbridge omgang 12 av 14 | Holmestrand BK | ||
| 4 | 2025-08-12 | Sommerbridge omgang 12 av 14 | Holmestrand BK | ||
| 9 | 2025-08-07 | Festival 12 HCP | Bridgefestival | ||
| 1.50 | 2025-08-04 | NM mixlag 2025 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 2 | 2025-07-27 | BK Nettbridge søndag 27 j | BK Nettbridge | ||
| 2 | 2025-07-26 | BK Nettbridge lørdag 26 j | BK Nettbridge | ||
| 9 | 2025-07-20 | BK Nettbridge søndag 20 j | BK Nettbridge | ||
| 3 | 2025-07-13 | BK Nettbridge søndag 13 j | BK Nettbridge | ||
| 4 | 2025-07-04 | BK Nettbridge fredag kveld 4 j | BK Nettbridge | ||
| 6 | 2025-07-01 | Sommerbridge omgang 7 av 14 | Holmestrand BK | ||
| 20 | 2025-06-29 | BK Nettbridge søndag 29 j | BK Nettbridge | ||
| 9 | 2025-06-26 | Sommerbridge 4 | Asker BK |
Handikap
Gjeldende handikap: 15.338| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-04 | BK Nettbridge ons... | 25 | 15.1 | 14.1 | 26.0 | 20.1 | 26.7 | 53.4% | 33.1% | 1.00 |
| 2026-03-01 | BK Nettbridge søn... | 23 | 14.1 | 13.8 | 25.8 | 19.8 | 26.5 | 53.5% | 47.9% | 0.28 |
| 2026-02-27 | BK Nettbridge fre... | 19 | 13.8 | 13.4 | 25.4 | 19.4 | 26.2 | 53.5% | 45.9% | 0.38 |
| 2026-02-26 | Vintercup 3 | 6 | 13.4 | 13.0 | 13.3 | 13.2 | 30.1 | 58.9% | 55.4% | 0.36 |
| 2026-02-25 | BK Nettbridge ons... | 10 | 13.0 | 12.9 | 25.3 | 19.1 | 26.5 | 53.8% | 51.8% | 0.10 |
| 2026-02-22 | Sandemesterskapet... | 2 | 12.9 | 13.1 | 13.4 | 13.3 | 23.4 | 55.2% | 56.0% | -0.15 |
| 2026-02-21 | BK Nettbridge lør... | 3 | 13.1 | 13.5 | 25.7 | 19.6 | 26.5 | 53.6% | 61.8% | -0.41 |
| 2026-02-19 | BK Nettbridge tor... | 16 | 13.5 | 13.2 | 25.4 | 19.3 | 27.4 | 54.2% | 48.4% | 0.29 |
| 2026-02-19 | Vintercup 2 | 1 | 13.2 | 14.0 | 14.2 | 14.1 | 29.8 | 58.3% | 65.5% | -0.74 |
| 2026-02-13 | BK Nettbridge fre... | 3 | 14.0 | 14.7 | 26.1 | 20.4 | 27.4 | 53.6% | 68.4% | -0.73 |
| 2026-02-12 | BK Nettbridge tor... | 28 | 14.7 | 13.8 | 25.2 | 19.5 | 27.4 | 54.1% | 35.4% | 0.92 |
| 2026-02-12 | Vinter cup 1 | 5 | 13.8 | 13.5 | 13.9 | 13.7 | 29.2 | 58.2% | 55.6% | 0.26 |
| 2026-02-06 | dBK Nettbridge fr... | 11 | 13.5 | 13.4 | 25.1 | 19.2 | 26.9 | 54.0% | 51.8% | 0.11 |
| 2026-02-05 | BK Nettbridge tor... | 11 | 13.4 | 13.3 | 25.0 | 19.2 | 26.4 | 53.8% | 52.1% | 0.08 |
| 2026-02-01 | BK Nettbridge søn... | 7 | 13.3 | 13.5 | 25.2 | 19.3 | 27.1 | 54.0% | 57.4% | -0.17 |
| 2026-01-31 | BK Nettbridge lør... | 11 | 13.5 | 13.4 | 25.1 | 19.2 | 27.9 | 54.5% | 52.4% | 0.11 |
| 2026-01-29 | Nyttår 4 | 4 | 13.4 | 13.2 | 13.7 | 13.4 | 29.6 | 58.5% | 56.4% | 0.21 |
| 2026-01-25 | BK Nettbridge søn... | 16 | 13.2 | 12.9 | 24.8 | 18.8 | 25.0 | 53.2% | 47.4% | 0.29 |
| 2026-01-22 | Nyttårscup 3 | 2 | 12.9 | 12.8 | 10.2 | 11.5 | 29.8 | 59.6% | 58.9% | 0.07 |
| 2026-01-15 | Nyttårscup 2 | 2 | 12.8 | 12.8 | 13.7 | 13.2 | 29.4 | 58.4% | 58.4% | 0.00 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Missklikk | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |
| Holmestrand BK | NBF Vestfold | Nei | Standard |
| Nærøysund BK | NBF Nord-Trøndelag | Nei | Standard |

