Bruker: 10319 Anja Prestvik
383.87 MP
Sparmester m/stjerne
KLP = 7374.00
KP = 1097.00
FP = 200.43
HCP = 15.338
KP = 1097.00
FP = 200.43
HCP = 15.338
| Medlemsnummer | 10319 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 383.87 |
| Fornavn | Anja |
| Etternavn | Prestvik |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 2026-02-05 | årsmøtet | Asker BK | ||
| 5 | 2026-02-01 | BK Nettbridge søndag 1 f | BK Nettbridge | ||
| 15 | 2026-01-29 | Nyttår 4 | Asker BK | ||
| 28 | 2026-01-22 | Nyttårscup 3 | Asker BK | ||
| 1.00 | 2026-01-18 | NM for klubblag 2026 Asker BK 2 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 31 | 2026-01-15 | Nyttårscup 2 | Asker BK | ||
| 19 | 2026-01-08 | Nyttårscup 1 | Asker BK | ||
| 11 | 2026-01-03 | Numedalsmix 2026 | Flesberg BK | ||
| 3 | 2026-01-01 | BK Nettbridge torsdag 1 j | BK Nettbridge | ||
| 10 | 2025-12-29 | Romjulsbridge Nesodden | Nesodden BK | ||
| 24 | 2025-12-26 | BK Nettbridge fredag 26 d | BK Nettbridge | ||
| 5 | 2025-12-25 | BK Nettbridge torsdag 25 d | BK Nettbridge | ||
| 29 | 2025-12-21 | BK Nettbridge søndag 21 d | BK Nettbridge | ||
| 23 | 2025-12-18 | Jule Cup 4 | Asker BK | ||
| 32 | 2025-12-14 | BK Nettbridge søndag 14 d | BK Nettbridge | ||
| 25 | 2025-12-11 | JuleCup 3 | Asker BK | ||
| 9 | 2025-12-07 | BK Nettbridge søndag 7 d | BK Nettbridge | ||
| 3 | 2025-12-06 | BK Nettbridge lørdag 6 d | BK Nettbridge | ||
| 32 | 2025-12-04 | JuleCup 2 | Asker BK | ||
| 2 | 2025-11-29 | BK Nettbridge lørdag 29 n | BK Nettbridge |
Handikap
Gjeldende handikap: 15.338| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-17 | BK Nettbridge søn... | 3 | 19.6 | 19.6 | 15.2 | 17.4 | 22.6 | 52.9% | 52.8% | 0.01 |
| 2026-05-16 | BK Nettbridge lør... | 23 | 19.6 | 19.2 | 14.9 | 17.1 | 25.0 | 54.1% | 45.4% | 0.43 |
| 2026-05-15 | BK Nettbridge fre... | 7 | 19.2 | 19.2 | 15.2 | 17.2 | 26.6 | 54.9% | 55.6% | -0.04 |
| 2026-05-14 | Tønsbergspretten | 22 | 19.2 | 19.5 | 15.5 | 17.5 | 23.8 | 53.2% | 54.9% | -0.28 |
| 2026-05-12 | ABM 3 | 6 | 19.5 | 19.6 | 15.5 | 17.6 | 25.2 | 53.9% | 54.6% | -0.07 |
| 2026-05-11 | BK Nettbridge man... | 13 | 19.6 | 19.5 | 27.2 | 23.3 | 27.4 | 52.1% | 50.0% | 0.10 |
| 2026-05-10 | BK Nettbridge søn... | 2 | 19.5 | 19.9 | 16.0 | 17.9 | 26.7 | 54.5% | 62.6% | -0.40 |
| 2026-05-08 | BK Nettbridge fre... | 9 | 19.9 | 19.9 | 16.0 | 17.9 | 26.5 | 54.5% | 54.6% | -0.01 |
| 2026-05-07 | BK Nettbridge tor... | 19 | 19.9 | 19.4 | 26.7 | 23.1 | 27.1 | 52.1% | 42.5% | 0.47 |
| 2026-05-05 | ABM 2 | 15 | 19.4 | 19.0 | 15.5 | 17.2 | 25.5 | 54.3% | 49.7% | 0.46 |
| 2026-05-03 | BK Nettbridge søn... | 17 | 19.0 | 18.7 | 15.3 | 17.0 | 26.5 | 54.9% | 50.0% | 0.24 |
| 2026-05-02 | BK Nettbridge lør... | 22 | 18.7 | 17.7 | 25.7 | 21.7 | 25.6 | 52.0% | 31.8% | 0.99 |
| 2026-04-28 | ABM1 26 | 5 | 17.7 | 17.9 | 15.4 | 16.7 | 25.7 | 54.7% | 56.3% | -0.16 |
| 2026-04-25 | Buskerud KM par | 25 | 17.9 | 16.2 | 13.7 | 14.9 | 22.7 | 54.1% | 44.7% | 1.72 |
| 2026-04-24 | BK nettbridge fre... | 8 | 16.2 | 16.2 | 13.7 | 14.9 | 26.8 | 56.2% | 56.2% | -0.00 |
| 2026-04-23 | BK Nettbridge tor... | 12 | 16.2 | 16.1 | 25.7 | 20.9 | 27.4 | 53.4% | 53.0% | 0.02 |
| 2026-04-23 | Klubbmesterskap 4 | 17 | 16.1 | 15.0 | 11.8 | 13.4 | 29.1 | 58.2% | 46.8% | 1.17 |
| 2026-04-19 | BK Nettbridge søn... | 12 | 15.0 | 14.9 | 25.7 | 20.3 | 25.9 | 52.9% | 52.4% | 0.03 |
| 2026-04-18 | lØRENSKOGMESTERSK... | 29 | 14.9 | 14.5 | 23.6 | 19.0 | 19.1 | 50.0% | 48.1% | 0.44 |
| 2026-04-17 | BK Nettbridge fre... | 6 | 14.5 | 14.7 | 25.9 | 20.3 | 26.0 | 53.0% | 57.2% | -0.21 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Missklikk | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |
| Holmestrand BK | NBF Vestfold | Nei | Standard |
| Nærøysund BK | NBF Nord-Trøndelag | Nei | Standard |

