Bruker: 14717 Anne Marit Knutsen
279.26 MP
Sparmester
KLP = 11835.00
KP = 658.00
FP = 95.11
HCP = 29.074
KP = 658.00
FP = 95.11
HCP = 29.074
| Medlemsnummer | 14717 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 279.26 |
| Fornavn | Anne Marit |
| Etternavn | Knutsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 2013-05-28 | ST kv 6 | Flesberg BK | ||
| 26 | 2013-05-07 | st kv. 3 | Flesberg BK | ||
| 2 | 2013-05-07 | st kv. 3 | Flesberg BK | ||
| 22 | 2013-04-30 | ST kv 2 | Flesberg BK | ||
| 1 | 2013-04-30 | ST kv 2 | Flesberg BK | ||
| 9 | 2013-04-21 | KM-MIKS 2013 | Kløver Ess | ||
| 9 | 2013-04-09 | vaarturnering kv3 | Flesberg BK | ||
| 9 | 2013-03-14 | Klubbmesterskap torsdag kveld 6, 2013 | BK Sølvknekt | ||
| 6 | 2013-03-10 | Numedalsmesterskap 2013 | Flesberg BK | ||
| 4 | 2013-03-03 | KM damer - veteran | BK Sølvknekt | ||
| 9 | 2013-02-26 | KM 2013 kv 4 | Flesberg BK | ||
| 22 | 2013-02-14 | Klubbmesterskap torsdag 2013 3.kveld | BK Sølvknekt | ||
| 2.80 | 2013-02-03 | SM 2013 4. divisjon avdeling 23 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 9 | 2013-01-24 | Fadder /handikapp 4 2013 | BK Sølvknekt | ||
| 24 | 2013-01-22 | IMP-turnering kv3 | Flesberg BK | ||
| 36 | 2013-01-15 | Imp-turnering kv2 | Flesberg BK | ||
| 16 | 2012-12-20 | Singel Torsdag kv 3 | BK Sølvknekt | ||
| 1.00 | 2012-12-02 | NM for klubblag BK SØlvknekt 1 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 9 | 2012-11-24 | KM lag | |||
| 6 | 2012-11-20 | vinterturnering kv. 3 | Flesberg BK |
Handikap
Gjeldende handikap: 29.074| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-11-04 | Lys og Varme 2 | 12 | 27.0 | 27.5 | 43.9 | 35.7 | 27.3 | -0.7 | 0.1 | -0.53 |
| 2021-11-02 | Nov kveld1 | 4 | 27.5 | 28.7 | 30.0 | 29.3 | 28.3 | 49.5% | 61.6% | -1.18 |
| 2021-10-28 | Lys og varme 1 | 12 | 28.7 | 28.8 | 44.1 | 36.4 | 29.5 | -0.6 | -0.4 | -0.14 |
| 2021-10-26 | Okt kveld 4 | 6 | 28.8 | 29.1 | 30.3 | 29.7 | 28.6 | 49.5% | 52.4% | -0.28 |
| 2021-10-19 | Okt Kveld 3 | 6 | 29.1 | 29.3 | 30.5 | 29.9 | 30.2 | 50.1% | 52.5% | -0.23 |
| 2021-10-12 | Okt kveld2 | 7 | 29.3 | 29.2 | 30.4 | 29.8 | 29.0 | 49.6% | 48.5% | 0.11 |
| 2021-10-07 | Løv 2 | 5 | 29.2 | 29.9 | 45.4 | 37.6 | 28.2 | 44.9% | 51.5% | -0.65 |
| 2021-10-05 | okt kveld 1 | 2 | 29.9 | 30.7 | 31.2 | 31.0 | 29.0 | 48.9% | 58.0% | -0.87 |
| 2021-09-30 | Løv 1 | 13 | 30.7 | 30.9 | 36.4 | 33.6 | 27.8 | 47.0% | 48.8% | -0.18 |
| 2021-09-28 | Sep kveld 4 | 2 | 30.9 | 31.8 | 32.2 | 32.0 | 28.6 | 48.2% | 57.9% | -0.94 |
| 2021-09-23 | Høst 4 | 9 | 31.8 | 31.3 | 35.9 | 33.6 | 27.1 | 46.6% | 41.7% | 0.50 |
| 2021-09-21 | Sep kveld 3 | 5 | 31.3 | 31.8 | 32.6 | 32.2 | 29.5 | 48.5% | 53.1% | -0.44 |
| 2021-09-14 | sep kv 2 | 11 | 31.8 | 31.4 | 32.2 | 31.8 | 28.7 | 48.3% | 44.4% | 0.38 |
| 2021-09-09 | Høst 2 | 4 | 31.4 | 32.3 | 46.5 | 39.4 | 26.7 | 43.3% | 51.8% | -0.85 |
| 2021-09-07 | sep kveld 1 | 6 | 32.3 | 32.2 | 27.1 | 29.6 | 29.8 | 50.1% | 48.8% | 0.11 |
| 2021-09-02 | Høst 1 | 7 | 32.2 | 32.3 | 46.4 | 39.3 | 28.0 | 44.0% | 45.1% | -0.11 |
| 2021-08-31 | August treff3 | 8 | 32.3 | 32.2 | 32.2 | 32.2 | 29.1 | 48.3% | 47.4% | 0.08 |
| 2021-08-29 | KM Par Buskerud 2021 | 27 | 32.2 | 31.3 | 31.2 | 31.2 | 21.3 | 44.9% | 40.7% | 0.93 |
| 2021-08-26 | SisteSommer | 8 | 31.3 | 30.1 | 45.6 | 37.8 | 28.7 | 45.1% | 32.8% | 1.20 |
| 2021-08-25 | Kvelden 25.08.21 | 6 | 30.1 | 29.7 | 34.0 | 31.8 | 30.2 | -0.9% | -6.3% | 0.38 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Flesberg BK | NBF Buskerud | Nei | Standard |

