Bruker: 14717 Anne Marit Knutsen
279.26 MP
Sparmester
KLP = 11835.00
KP = 658.00
FP = 95.11
HCP = 29.074
KP = 658.00
FP = 95.11
HCP = 29.074
| Medlemsnummer | 14717 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 279.26 |
| Fornavn | Anne Marit |
| Etternavn | Knutsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 2014-07-01 | Sommerturnering 11. kveld | Flesberg BK | ||
| 13 | 2014-06-26 | Sommerturneringen 6-16 260614 | BK Sølvknekt | ||
| 19 | 2014-06-24 | sommerturnering kveld 10 | Flesberg BK | ||
| 1 | 2014-06-24 | sommerturnering kveld 10 | Flesberg BK | ||
| 8 | 2014-06-12 | Sommerturnering 5.kveld | BK Sølvknekt | ||
| 19 | 2014-06-10 | Sommerturnering 8 | Flesberg BK | ||
| 1 | 2014-06-10 | Sommerturnering 8 | Flesberg BK | ||
| 8 | 2014-06-03 | Sommerturnering 7.kveld | Flesberg BK | ||
| 12 | 2014-05-22 | Sommerturnering 3.kveld | BK Sølvknekt | ||
| 13 | 2014-05-15 | Sommerturnering 2.kveld | BK Sølvknekt | ||
| 9 | 2014-05-06 | Sommerturnering 3.kveld | Flesberg BK | ||
| 6 | 2014-04-29 | Sommer 2.kveld | Flesberg BK | ||
| 10 | 2014-04-25 | Sesongavslutning 2014 | Flesberg BK | ||
| 12 | 2014-04-22 | Sommerturnering 1.kveld | Flesberg BK | ||
| 22 | 2014-04-03 | Vaarturnering 2/4 | BK Sølvknekt | ||
| 5 | 2014-03-11 | Klubbmesterskap 2014 6/6 | Flesberg BK | ||
| 14 | 2014-03-04 | Klubbmesterskap 2014 kv.5 | Flesberg BK | ||
| 20 | 2014-02-27 | Aarsmøteturnering | BK Sølvknekt | ||
| 14 | 2014-02-11 | Flesberg klubbmesterskap 2/6 | Flesberg BK | ||
| 18 | 2014-02-03 | Nyttårsturnering M 5-7 030214 | BK Sølvknekt |
Handikap
Gjeldende handikap: 29.074| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-06-16 | Sommerbridge 3 | 15 | 27.1 | 27.1 | 44.7 | 35.9 | 27.4 | 45.5% | 45.8% | -0.03 |
| 2022-06-14 | sommer 6 av 14 | 6 | 27.1 | 27.4 | 31.8 | 29.6 | 30.2 | 50.3% | 53.5% | -0.29 |
| 2022-06-07 | sommer 5 av 14 | 3 | 27.4 | 28.2 | 22.0 | 25.1 | 29.8 | 52.5% | 61.5% | -0.83 |
| 2022-05-31 | sommer 4 av 14 | 14 | 28.2 | 26.6 | 32.5 | 29.6 | 30.0 | 50.2% | 32.7% | 1.62 |
| 2022-05-24 | sommer 3 av 14 | 9 | 26.6 | 26.1 | 33.0 | 29.5 | 31.2 | 50.9% | 44.8% | 0.57 |
| 2022-05-12 | klubbmesterskapet... | 12 | 26.1 | 26.1 | 44.6 | 35.3 | 28.2 | 46.2% | 46.4% | -0.02 |
| 2022-05-10 | Sommer 22, 2 av 1... | 11 | 26.1 | 24.7 | 47.3 | 36.0 | 31.1 | 47.3% | 32.7% | 1.37 |
| 2022-05-05 | klubbmesterskapet... | 12 | 24.7 | 24.9 | 45.3 | 35.1 | 26.7 | 45.5% | 47.7% | -0.22 |
| 2022-05-03 | Sommer 22 1 av 14 | 11 | 24.9 | 24.4 | 28.1 | 26.2 | 28.6 | 51.3% | 45.4% | 0.54 |
| 2022-04-26 | HCP kveld 5 | 8 | 24.4 | 24.4 | 28.1 | 26.2 | 28.7 | 51.3% | 51.4% | -0.00 |
| 2022-04-21 | Klubbmesterskap 1... | 7 | 24.4 | 24.7 | 44.6 | 34.7 | 26.5 | 45.6% | 48.8% | -0.32 |
| 2022-04-19 | HCP kveld 4 | 1 | 24.7 | 25.7 | 29.0 | 27.3 | 29.1 | 50.9% | 61.3% | -0.95 |
| 2022-04-07 | vårcup 4. kveld | 11 | 25.7 | 25.5 | 44.5 | 35.0 | 29.0 | 46.8% | 45.8% | 0.11 |
| 2022-04-05 | HCP kveld 3 | 11 | 25.5 | 24.8 | 28.2 | 26.5 | 27.2 | 50.4% | 42.1% | 0.76 |
| 2022-03-31 | Vårcup 3b | 7 | 24.8 | 25.2 | 44.3 | 34.8 | 28.6 | 46.8% | 50.8% | -0.41 |
| 2022-03-29 | HCP kveld 2 | 6 | 25.2 | 25.0 | 28.0 | 26.5 | 28.7 | 51.2% | 48.8% | 0.22 |
| 2022-03-22 | HC kveld 1 | 6 | 25.0 | 25.2 | 28.7 | 27.0 | 27.6 | 50.3% | 52.9% | -0.24 |
| 2022-03-17 | Vår cup 1. | 17 | 25.2 | 25.0 | 44.0 | 34.5 | 28.7 | 47.0% | 44.8% | 0.22 |
| 2022-03-15 | Butler kvled 4 | 2 | 25.0 | 25.7 | 29.4 | 27.6 | 29.2 | 0.1 | 1.4 | -0.71 |
| 2022-03-10 | Vintercup 4. | 16 | 25.7 | 24.8 | 42.6 | 33.7 | 29.5 | 47.8% | 39.3% | 0.86 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Flesberg BK | NBF Buskerud | Nei | Standard |

