Bruker: 14717 Anne Marit Knutsen
279.26 MP
Sparmester
KLP = 11835.00
KP = 658.00
FP = 95.11
HCP = 29.074
KP = 658.00
FP = 95.11
HCP = 29.074
| Medlemsnummer | 14717 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 279.26 |
| Fornavn | Anne Marit |
| Etternavn | Knutsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 18 | 2022-10-07 | instant funbridge 28.3 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 2 | 2022-10-07 | instant funbridge 1.8-8.8 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 5 | 2022-09-22 | host cup 4. | Asker BK | ||
| 11 | 2022-08-23 | sommer 13 av 14 | Flesberg BK | ||
| 7 | 2022-08-16 | sommer 12 av 14 | Flesberg BK | ||
| 0.45 | 2022-08-09 | NM mixlag 2022 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 1 | 2022-08-04 | instant funbridge 6.6-13.6 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 19 | 2022-08-04 | instant funbridge 13.6-20.6 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 1 | 2022-07-05 | sommer9 | Flesberg BK | ||
| 16 | 2022-07-05 | sommer9 | Flesberg BK | ||
| 10 | 2022-07-01 | julibord 22 | Flesberg BK | ||
| 2 | 2022-06-26 | instant funbridge 2.5-9.5 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 3 | 2022-06-26 | instant funbridge 9.5-16.5 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 12 | 2022-06-26 | instant funbridge 23.5-30.5 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 11 | 2022-06-13 | instant funbridge 18.4-25.4 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 4 | 2022-06-13 | instant funbridge 25.4-2.5 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 12 | 2022-06-07 | sommer 5 av 14 | Flesberg BK | ||
| 22 | 2022-06-01 | instant funbridge 28.3-4.4 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 14 | 2022-05-13 | Maitreff | Flesberg BK | ||
| 9 | 2022-05-06 | instant funbridge 1.3-14.3 | Norsk Bridgeforbund |
Handikap
Gjeldende handikap: 29.074| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-10-16 | Løv cup 3 | 4 | 28.7 | 29.4 | 40.0 | 34.7 | 31.5 | -0.3 | 0.8 | -0.64 |
| 2025-10-16 | BK Nettbridge tor... | 6 | 29.4 | 29.7 | 25.5 | 27.6 | 28.6 | 0.1 | 1.1 | -0.32 |
| 2025-10-14 | BK Nettbridge tir... | 6 | 29.7 | 30.0 | 26.5 | 28.3 | 28.1 | 49.9% | 57.1% | -0.36 |
| 2025-10-14 | Butler 3 av 4 | 5 | 30.0 | 29.9 | 15.2 | 22.6 | 30.8 | 0.7 | 0.6 | 0.10 |
| 2025-10-13 | BK Nettbridge man... | 8 | 29.9 | 30.1 | 22.1 | 26.1 | 29.2 | 51.6% | 55.2% | -0.18 |
| 2025-10-12 | KM Mix Buskerud | 6 | 30.1 | 30.6 | 26.7 | 28.6 | 27.5 | 49.4% | 52.4% | -0.49 |
| 2025-10-11 | BK Nettbridge lør... | 16 | 30.6 | 30.6 | 26.8 | 28.7 | 27.6 | 49.4% | 48.5% | 0.05 |
| 2025-10-10 | BK nettbridge Fre... | 7 | 30.6 | 30.0 | 30.0 | 30.0 | 28.7 | 49.3% | 36.9% | 0.56 |
| 2025-10-10 | BK Nettbridge fre... | 26 | 30.0 | 29.7 | 44.5 | 37.1 | 28.7 | 45.6% | 40.1% | 0.27 |
| 2025-10-09 | BK Nettbridge tor... | 16 | 29.7 | 29.6 | 27.9 | 28.7 | 28.4 | 49.8% | 47.0% | 0.14 |
| 2025-10-09 | Løv cup 2 | 15 | 29.6 | 29.7 | 40.8 | 35.2 | 31.0 | -0.4 | -0.3 | -0.07 |
| 2025-10-09 | BK nettbridge Ons... | 2 | 29.7 | 29.8 | 25.9 | 27.8 | 30.1 | 0.2 | 0.7 | -0.13 |
| 2025-10-07 | BK Nettbridge tir... | 15 | 29.8 | 29.8 | 26.3 | 28.0 | 28.5 | 50.2% | 50.0% | 0.01 |
| 2025-10-06 | BK Nettbridge man... | 24 | 29.8 | 29.4 | 40.3 | 34.9 | 31.2 | 48.1% | 41.1% | 0.35 |
| 2025-10-05 | BK Nettbridge søn... | 24 | 29.4 | 29.2 | 27.3 | 28.2 | 28.1 | 49.9% | 44.5% | 0.27 |
| 2025-10-04 | BK Nettbridge lør... | 29 | 29.2 | 28.6 | 25.8 | 27.2 | 27.9 | 50.4% | 39.4% | 0.55 |
| 2025-10-03 | BK Nettbridge fre... | 17 | 28.6 | 28.7 | 39.6 | 34.1 | 29.1 | 47.4% | 48.2% | -0.04 |
| 2025-10-03 | BK Nettbridge Fre... | 2 | 28.7 | 28.7 | 27.2 | 28.0 | 34.8 | 0.7 | 1.0 | -0.08 |
| 2025-10-02 | BK Nettbridge tor... | 4 | 28.7 | 29.2 | 27.4 | 28.3 | 28.5 | 50.1% | 59.7% | -0.48 |
| 2025-10-02 | Løv cup 1 | 11 | 29.2 | 29.4 | 39.6 | 34.5 | 30.6 | -0.3 | -0.0 | -0.18 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Flesberg BK | NBF Buskerud | Nei | Standard |

