Bruker: 14717 Anne Marit Knutsen
279.26 MP
Sparmester
KLP = 11835.00
KP = 658.00
FP = 95.11
HCP = 29.074
KP = 658.00
FP = 95.11
HCP = 29.074
| Medlemsnummer | 14717 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 279.26 |
| Fornavn | Anne Marit |
| Etternavn | Knutsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 2025-06-15 | Larvikmixen 2025 | Larvik BK | ||
| 13 | 2025-06-10 | Sommer 6 av 14 | Flesberg BK | ||
| 12 | 2025-06-10 | BK Nettbridge tirsdag 10 j | BK Nettbridge | ||
| 9 | 2025-06-05 | BK Nettbridge tordag 5 j | BK Nettbridge | ||
| 5 | 2025-06-04 | BK Nettbridge onsdag fm 4 j | BK Nettbridge | ||
| 2 | 2025-05-31 | Funbridge mai 2025 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 5 | 2025-05-29 | BK Nettbridge torsdag fm 29 m | BK Nettbridge | ||
| 15 | 2025-05-27 | BK Nettbridge tirsdag fm 27 m | BK Nettbridge | ||
| 8 | 2025-05-27 | Sommer 4 av 14 | Flesberg BK | ||
| 4 | 2025-05-27 | instant funbridge 17-24.3 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 5 | 2025-05-26 | BK Nettbridge måndag fm 26 m | BK Nettbridge | ||
| 3 | 2025-05-24 | BK Nettbridge lørdag fm 24 m | BK Nettbridge | ||
| 9 | 2025-05-20 | Sommer 3 av 14 | Flesberg BK | ||
| 15 | 2025-05-20 | BK Nettbridge tirsdag fm 20 m | BK Nettbridge | ||
| 14 | 2025-05-15 | Nettbridge torsdag fm | BK Nettbridge | ||
| 3 | 2025-05-12 | Måndag fm | BK Nettbridge | ||
| 12 | 2025-05-08 | instant funbridge 24-31.3 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 4 | 2025-05-08 | Mai2 | Asker BK | ||
| 16 | 2025-04-29 | 2025 Flesberg nabolag | Flesberg BK | ||
| 11 | 2025-04-25 | sesongavslutning | Flesberg BK |
Handikap
Gjeldende handikap: 29.074| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-03 | Klubbmesterskapet... | 7 | 27.5 | 27.6 | 27.2 | 27.4 | 32.7 | 52.8% | 53.4% | -0.05 |
| 2026-03-03 | BK Nettbridge tir... | 20 | 27.6 | 27.3 | 26.4 | 26.9 | 27.7 | 50.4% | 46.3% | 0.20 |
| 2026-03-02 | BK Nettbridge man... | 16 | 27.3 | 27.3 | 27.1 | 27.2 | 28.6 | 50.7% | 49.8% | 0.05 |
| 2026-02-27 | BK Nettbridge fre... | 12 | 27.3 | 27.5 | 27.2 | 27.3 | 26.2 | 49.4% | 52.5% | -0.15 |
| 2026-02-26 | Vintercup 3 | 8 | 27.5 | 27.7 | 37.4 | 32.5 | 30.1 | 48.7% | 51.1% | -0.24 |
| 2026-02-26 | BK Nettbridge tor... | 14 | 27.7 | 27.9 | 37.8 | 32.9 | 27.2 | 47.1% | 52.2% | -0.25 |
| 2026-02-25 | BK Nettbridge ons... | 9 | 27.9 | 28.1 | 26.9 | 27.5 | 26.5 | 49.5% | 52.4% | -0.15 |
| 2026-02-24 | Klubbmesterskap 4... | 8 | 28.1 | 28.3 | 36.3 | 32.3 | 33.5 | 50.6% | 53.4% | -0.24 |
| 2026-02-24 | BK Nettbridge tir... | 2 | 28.3 | 29.0 | 22.7 | 25.8 | 27.6 | 50.9% | 63.9% | -0.64 |
| 2026-02-23 | BK Nettbridge man... | 6 | 29.0 | 29.4 | 27.1 | 28.2 | 27.3 | 49.5% | 58.7% | -0.45 |
| 2026-02-22 | Sandemesterskapet... | 13 | 29.4 | 30.1 | 27.8 | 28.9 | 23.4 | 47.1% | 50.7% | -0.68 |
| 2026-02-21 | BK Nettbridge lør... | 18 | 30.1 | 30.0 | 27.6 | 28.8 | 26.5 | 48.8% | 45.9% | 0.15 |
| 2026-02-20 | BK Nettbridge fre... | 7 | 30.0 | 30.3 | 28.0 | 29.2 | 27.4 | 49.1% | 56.9% | -0.39 |
| 2026-02-19 | BK Nettbridge tor... | 20 | 30.3 | 29.8 | 26.7 | 28.3 | 27.4 | 49.6% | 38.6% | 0.54 |
| 2026-02-18 | BK Nettbridge ons... | 22 | 29.8 | 29.5 | 26.4 | 28.0 | 26.9 | 49.5% | 43.2% | 0.31 |
| 2026-02-17 | Klubbmesterskapet... | 9 | 29.5 | 29.5 | 26.4 | 27.9 | 33.7 | 53.0% | 52.9% | 0.01 |
| 2026-02-17 | BK Nettbridge tir... | 15 | 29.5 | 29.3 | 26.3 | 27.8 | 28.2 | 50.2% | 47.5% | 0.13 |
| 2026-02-16 | BK Nettbridge man... | 17 | 29.3 | 29.3 | 26.2 | 27.8 | 28.5 | 50.4% | 49.2% | 0.06 |
| 2026-02-15 | BK Nettbridge søn... | 3 | 29.3 | 29.9 | 26.8 | 28.3 | 29.9 | 50.8% | 62.9% | -0.60 |
| 2026-02-14 | BK Nettbridge lør... | 18 | 29.9 | 29.8 | 26.8 | 28.3 | 27.1 | 49.4% | 48.4% | 0.05 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Flesberg BK | NBF Buskerud | Nei | Standard |

