Bruker: 10319 Anja Prestvik
383.87 MP
Sparmester m/stjerne
KLP = 7374.00
KP = 1097.00
FP = 200.43
HCP = 15.338
KP = 1097.00
FP = 200.43
HCP = 15.338
| Medlemsnummer | 10319 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 383.87 |
| Fornavn | Anja |
| Etternavn | Prestvik |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.40 | 2000-08-14 | FP Norsk Bridgefestival 2000 | - | ||
| 11.00 | 2000-02-10 | poeng for | - | ||
| -198 | 1999-09-16 | 1/4 av KP konvertert til FP | - | ||
| 19.80 | 1999-09-16 | 1/4 av KP konvertert til FP | - | ||
| 0.80 | 1999-05-16 | FP for NM damer 1999 | - | ||
| 261 | 1994-12-15 | (NBF registrering) | - | ||
| 157 | 1994-12-15 | (NBF registrering) | - | ||
| 4.00 | 1994-12-15 | (NBF registrering) | - | ||
| 3934 | 1987-01-01 | rest totalt registrert | - | ||
| 636 | 1987-01-01 | rest totalt registrert | - | ||
| 50.50 | 1987-01-01 | rest totalt registrert | - |
Handikap
Gjeldende handikap: 15.338| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-10-24 | Løv cup 4 | 11 | 18.0 | 17.4 | 15.8 | 16.6 | 29.1 | 1.1 | 0.1 | 0.60 |
| 2024-10-17 | Løv cup 3 | 1 | 17.4 | 18.0 | 16.4 | 17.2 | 30.2 | 1.1 | 2.1 | -0.58 |
| 2024-10-10 | Løv cup 2 | 1 | 18.0 | 18.0 | 16.4 | 17.2 | 29.0 | 1.0 | 1.2 | -0.07 |
| 2024-10-08 | Oktoberturneringen | 10 | 18.0 | 18.0 | 16.4 | 17.2 | 31.2 | 57.4% | 56.8% | 0.05 |
| 2024-10-03 | Løv cup 1 | 6 | 18.0 | 17.6 | 16.0 | 16.8 | 28.7 | 1.0 | 0.4 | 0.40 |
| 2024-09-24 | Høstturneringen -... | 2 | 17.6 | 17.9 | 16.3 | 17.1 | 33.3 | 58.8% | 62.9% | -0.34 |
| 2024-09-17 | Høstturneringen | 7 | 17.9 | 18.0 | 16.4 | 17.2 | 30.1 | 56.9% | 57.5% | -0.05 |
| 2024-09-10 | Høstturneringen | 7 | 18.0 | 18.3 | 16.7 | 17.5 | 30.8 | 57.1% | 60.9% | -0.33 |
| 2024-09-08 | Storefjell No6 HCP | 7 | 18.3 | 18.8 | 25.8 | 22.3 | 30.4 | 54.1% | 60.8% | -0.52 |
| 2024-09-07 | Storefjell No5 | 42 | 18.8 | 18.5 | 25.5 | 22.0 | 29.6 | 53.9% | 50.8% | 0.27 |
| 2024-09-07 | Storefjell No4 HCP | 11 | 18.5 | 18.9 | 25.8 | 22.4 | 29.5 | 53.6% | 57.3% | -0.33 |
| 2024-09-06 | Storefjell No3 HCP | 2 | 18.9 | 19.9 | 26.9 | 23.4 | 30.0 | 53.4% | 64.6% | -1.01 |
| 2024-09-06 | Storefjell No2 HCP | 25 | 19.9 | 19.9 | 26.9 | 23.4 | 29.9 | 53.3% | 54.0% | -0.06 |
| 2024-09-05 | Storefjell No1 HCP | 48 | 19.9 | 19.1 | 26.0 | 22.5 | 31.1 | 54.3% | 44.5% | 0.88 |
| 2024-09-03 | Høstturneringen | 8 | 19.1 | 19.2 | 16.9 | 18.0 | 31.1 | 56.9% | 58.5% | -0.14 |
| 2024-08-29 | Sommer 9 | 16 | 19.2 | 18.5 | 30.1 | 24.3 | 28.8 | 52.3% | 45.8% | 0.67 |
| 2024-08-27 | Sommerbridgefinalen | 3 | 18.5 | 18.8 | 52.0 | 35.4 | 33.1 | 48.8% | 52.4% | -0.31 |
| 2024-08-20 | Sommerbridge 15 | 9 | 18.8 | 18.9 | 16.9 | 17.9 | 30.4 | 56.6% | 57.0% | -0.03 |
| 2024-08-17 | NBFs Norgescup On... | 16 | 18.9 | 18.7 | 16.7 | 17.7 | 18.3 | 50.3% | 49.1% | 0.21 |
| 2024-08-13 | Sommerbridge 14 a... | 9 | 18.7 | 18.3 | 16.3 | 17.3 | 28.4 | 56.0% | 51.9% | 0.35 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Missklikk | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |
| Holmestrand BK | NBF Vestfold | Nei | Standard |
| Nærøysund BK | NBF Nord-Trøndelag | Nei | Standard |

