Bruker: 13153 Knut Karlsen
452.69 MP
Sparmester m/stjerne
KLP = 19004.00
KP = 997.00
FP = 162.95
HCP = 23.546
KP = 997.00
FP = 162.95
HCP = 23.546
| Medlemsnummer | 13153 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 452.69 |
| Fornavn | Knut |
| Etternavn | Karlsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 40 | 2007-03-01 | Kolbotn BK Februar | Kolbotn BK | ||
| 4.40 | 2007-02-07 | SM 2007 4. divisjon avdeling 35 | - | ||
| 19 | 2007-02-01 | Kolbotn BK Januar | Kolbotn BK | ||
| 42 | 2006-12-12 | Desember 2006 +31/10 | Kolbotn BK | ||
| 70 | 2006-11-28 | November 2006 | Kolbotn BK | ||
| 23 | 2006-10-26 | Oktober 06 | Kolbotn BK | ||
| 93 | 2006-09-26 | September | Kolbotn BK | ||
| 5 | 2006-07-03 | Kolbotn BK sommer 06 | - | ||
| 76 | 2006-06-30 | Kolbotn BK sommer 06 | - | ||
| 363 | 2006-05-31 | Kolbotn BK | - | ||
| 30 | 2006-04-25 | April | Kolbotn BK | ||
| 6 | 2006-04-20 | Kolbotn BK Poenghøsten vår 06 | - | ||
| 28 | 2005-09-15 | Kolbotn BK 2005 | - | ||
| 134 | 2005-04-06 | Kolbotn BK jan-mar 2005 | - | ||
| 5 | 2005-02-10 | KM lag B2 2004-05 Østfold og Follo | - | ||
| 2.10 | 2005-02-09 | SM 2005 4. div. avd. 35 | - | ||
| 94 | 2005-01-25 | Kolbotn BK høst 2004 | - | ||
| 194 | 2004-12-06 | Kolbotn BK 31.8.04-10.11.04 | - | ||
| 26 | 2004-05-26 | Kolbotn BK mai 2004 | - | ||
| 2 | 2004-04-30 | KM lag C1 2003-04 Østfold og Follo | - |
Handikap
Gjeldende handikap: 23.546| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-01-08 | Klubbkveld-1 | 1 | 26.6 | 27.7 | 40.3 | 34.0 | 34.2 | 50.1% | 62.0% | -1.11 |
| 2018-01-04 | Klubbkveld | 3 | 27.7 | 28.2 | 26.7 | 27.5 | 23.7 | 47.9% | 54.2% | -0.58 |
| 2018-01-02 | Kveld 180102 | 3 | 28.2 | 28.7 | 25.9 | 27.3 | 30.8 | 51.8% | 56.4% | -0.45 |
| 2017-12-21 | Julebord | 6 | 28.7 | 28.8 | 15.9 | 22.3 | 22.1 | 49.9% | 50.7% | -0.05 |
| 2017-12-19 | Kveld 171219 | 14 | 28.8 | 28.8 | 39.5 | 34.2 | 29.1 | 47.3% | 47.9% | -0.06 |
| 2017-12-18 | Klubbkveld | 5 | 28.8 | 28.4 | 39.1 | 33.8 | 33.8 | 50.0% | 45.0% | 0.40 |
| 2017-12-14 | Kvist Julecup 2.... | 13 | 28.4 | 28.7 | 26.5 | 27.6 | 21.5 | 46.8% | 49.7% | -0.28 |
| 2017-12-12 | Kveld 171212 | 25 | 28.7 | 28.2 | 52.0 | 40.1 | 29.5 | 44.5% | 39.0% | 0.54 |
| 2017-12-08 | Kveld | 9 | 28.2 | 28.1 | 31.5 | 29.8 | 31.2 | 50.8% | 50.1% | 0.04 |
| 2017-12-07 | Kvist Julecup - 1... | 13 | 28.1 | 28.0 | 26.6 | 27.3 | 22.1 | 47.2% | 46.0% | 0.12 |
| 2017-12-05 | Kveld 171205 | 12 | 28.0 | 27.4 | 25.2 | 26.3 | 31.0 | 52.5% | 46.3% | 0.60 |
| 2017-12-04 | Klubbkveld | 9 | 27.4 | 26.6 | 37.6 | 32.1 | 35.5 | 51.8% | 43.8% | 0.76 |
| 2017-11-30 | Spillekveld | 8 | 26.6 | 26.5 | 26.5 | 26.5 | 22.0 | 47.5% | 46.3% | 0.11 |
| 2017-11-28 | Kveld 171128 | 4 | 26.5 | 27.3 | 24.3 | 25.8 | 30.8 | 52.7% | 60.1% | -0.72 |
| 2017-11-27 | Klubbkveld | 4 | 27.3 | 27.5 | 37.5 | 32.5 | 33.1 | 50.3% | 53.4% | -0.29 |
| 2017-11-23 | Simultanturnering | 5 | 27.5 | 27.9 | 29.7 | 28.8 | 21.4 | 45.8% | 50.0% | -0.38 |
| 2017-11-21 | Kveld 171121 | 7 | 27.9 | 28.0 | 25.3 | 26.7 | 30.9 | 52.2% | 52.9% | -0.07 |
| 2017-11-20 | Klubbkveld | 10 | 28.0 | 27.2 | 25.0 | 26.1 | 31.6 | 53.0% | 44.8% | 0.77 |
| 2017-11-16 | Spillekveld | 8 | 27.2 | 26.4 | 25.6 | 26.0 | 22.7 | 48.1% | 39.3% | 0.83 |
| 2017-11-14 | Simultanlandskamp... | 13 | 26.4 | 26.1 | 25.0 | 25.6 | 27.2 | 50.8% | 48.2% | 0.26 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Kolbotn BK | NBF Østfold og Follo | Ja | Standard |
| Ås BK | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |

