Bruker: 7963 Leif Jansen
235.09 MP
Sparmester
KLP = 11874.00
KP = 615.50
FP = 54.80
HCP = 22.242
KP = 615.50
FP = 54.80
HCP = 22.242
| Medlemsnummer | 7963 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 235.09 |
| Fornavn | Leif |
| Etternavn | Jansen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 2012-06-05 | Vår 2012 | Ski BK | ||
| 25 | 2012-06-05 | Sommerturnering 5 | Kolbotn BK | ||
| 2 | 2012-06-05 | Sommerturnering 5 | Kolbotn BK | ||
| 8 | 2012-05-29 | Sommerbridge 4 | Kolbotn BK | ||
| 8 | 2012-05-21 | Sommerbridge | Ski BK | ||
| 34 | 2012-04-03 | KLubbturnering | Kolbotn BK | ||
| 18 | 2012-03-12 | KM lag C 2011-12 | |||
| 4.40 | 2012-02-22 | SM 2012 4. divisjon avdeling 32 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 75 | 2012-02-15 | Hoest 2011 | Kolbotn BK | ||
| 17 | 2012-02-14 | Klubbkveld | Kolbotn BK | ||
| 9 | 2012-02-07 | Klubbkveld | Kolbotn BK | ||
| 14 | 2012-01-10 | Klubbkveld | Kolbotn BK | ||
| 11 | 2011-12-29 | Romjulsturnering | Ørje BK | ||
| 33 | 2011-12-20 | Klubbkveld | Kolbotn BK | ||
| 15 | 2011-12-09 | Julebord | Kolbotn BK | ||
| 21 | 2011-12-06 | Klubbkveld | Kolbotn BK | ||
| 6 | 2011-11-29 | Kveldsturnering | Kolbotn BK | ||
| 193 | 2011-08-31 | Sommerbridge 2011 | Kolbotn BK | ||
| 17 | 2011-08-31 | Sommerbridge 2011 | Kolbotn BK | ||
| 40 | 2011-08-29 | Ski BK Sommerbridge 2011 | Ski BK |
Handikap
Gjeldende handikap: 22.242| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-03-23 | VårBridge #17 | 28 | 26.8 | 26.5 | 19.8 | 23.2 | 23.3 | 50.1% | 46.8% | 0.30 |
| 2023-03-21 | Kveld 230321 | 12 | 26.5 | 26.6 | 48.4 | 37.5 | 31.0 | 46.6% | 47.0% | -0.04 |
| 2023-03-20 | Klubbkveld 20.03.22 | 1 | 26.6 | 27.7 | 49.5 | 38.6 | 33.7 | 47.3% | 62.5% | -1.10 |
| 2023-03-16 | VårBridge #12 | 13 | 27.7 | 28.0 | 20.7 | 24.4 | 21.9 | 48.7% | 53.1% | -0.39 |
| 2023-03-14 | Kveld 230314 | 16 | 28.0 | 27.7 | 49.2 | 38.4 | 31.5 | 46.4% | 41.6% | 0.36 |
| 2023-03-13 | Klubbkveld 13.03 23 | 8 | 27.7 | 27.6 | 49.1 | 38.4 | 34.7 | 48.0% | 47.0% | 0.08 |
| 2023-03-09 | VårBridge #7 | 23 | 27.6 | 27.2 | 20.1 | 23.6 | 25.4 | 50.9% | 46.1% | 0.42 |
| 2023-03-07 | Simultan 230307 | 5 | 27.2 | 27.3 | 23.2 | 25.2 | 30.9 | 53.0% | 54.2% | -0.10 |
| 2023-03-06 | Klubbkveld | 7 | 27.3 | 27.4 | 49.5 | 38.5 | 34.7 | 48.0% | 49.1% | -0.10 |
| 2023-03-02 | VårBridge #2 | 33 | 27.4 | 26.8 | 19.3 | 23.0 | 22.9 | 49.9% | 43.1% | 0.61 |
| 2023-02-28 | Kveld 230228 | 8 | 26.8 | 26.9 | 23.3 | 25.1 | 28.3 | 51.7% | 53.3% | -0.14 |
| 2023-02-27 | Klubbkveld | 6 | 26.9 | 26.7 | 50.1 | 38.4 | 35.2 | 48.2% | 46.0% | 0.18 |
| 2023-02-23 | Vinterbridge #39 | 33 | 26.7 | 26.1 | 18.6 | 22.3 | 22.1 | 49.9% | 42.5% | 0.66 |
| 2023-02-21 | Kveld 230221 | 10 | 26.1 | 26.4 | 50.4 | 38.4 | 30.5 | 45.8% | 49.4% | -0.31 |
| 2023-02-16 | VinterBridge #35 | 28 | 26.4 | 26.0 | 18.5 | 22.3 | 23.0 | 50.4% | 46.4% | 0.35 |
| 2023-02-14 | Simultan230214 | 5 | 26.0 | 26.5 | 23.8 | 25.1 | 29.4 | 52.3% | 57.6% | -0.46 |
| 2023-02-13 | Klubbkveld | 6 | 26.5 | 26.3 | 50.2 | 38.3 | 36.4 | 48.9% | 46.8% | 0.17 |
| 2023-02-09 | VinterBridge #30 | 36 | 26.3 | 25.6 | 17.1 | 21.4 | 23.6 | 51.2% | 43.1% | 0.72 |
| 2023-02-07 | Kveld 230207 | 5 | 25.6 | 25.9 | 24.0 | 25.0 | 29.9 | 52.6% | 56.0% | -0.29 |
| 2023-02-06 | Klubbkveld5.0223 | 1 | 25.9 | 26.9 | 51.2 | 39.1 | 35.4 | 48.0% | 60.0% | -1.00 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Kolbotn BK | NBF Østfold og Follo | Ja | Standard |
| BK Missklikk | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |
| Garder BK | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |

