Bruker: 7963 Leif Jansen
235.09 MP
Sparmester
KLP = 11874.00
KP = 615.50
FP = 54.80
HCP = 22.242
KP = 615.50
FP = 54.80
HCP = 22.242
| Medlemsnummer | 7963 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 235.09 |
| Fornavn | Leif |
| Etternavn | Jansen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 2020-10-22 | Simultan Ski BK | Ski BK | ||
| 12 | 2020-10-15 | Klubbkveld | Ski BK | ||
| 17 | 2020-10-01 | klubbkveld 0101 | Ski BK | ||
| 33 | 2020-02-25 | Kveld 200225 | Kolbotn BK | ||
| 7 | 2020-02-20 | Spillekveld | Ski BK | ||
| 12 | 2020-01-16 | Simultanturnering | Ski BK | ||
| 25 | 2020-01-16 | Simultan torsdag | Norsk Bridgeforbund | ||
| 12 | 2020-01-09 | Klubbkveld | Ski BK | ||
| 9 | 2020-01-02 | Klubbkveld | Ski BK | ||
| 6 | 2019-12-19 | Juleavslutning | Ski BK | ||
| 17 | 2019-12-04 | 2019 KM lag C | |||
| 16 | 2019-11-21 | Klubbkveld | Ski BK | ||
| 6 | 2019-11-14 | Spillekveld | Ski BK | ||
| 8 | 2019-10-31 | Kveld 191031 | Ski BK | ||
| 18 | 2019-10-10 | Klubbkveld | Ski BK | ||
| 7 | 2019-09-26 | Simultanturnering | Ski BK | ||
| 1.50 | 2019-08-10 | NM monrad lag | Norsk Bridgeforbund | ||
| 36 | 2019-06-04 | Sommer 190604 | Kolbotn BK | ||
| 3 | 2019-06-04 | Sommer 190604 | Kolbotn BK | ||
| 7 | 2019-05-09 | Kveld 190509 | Ski BK |
Handikap
Gjeldende handikap: 22.242| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-01-23 | Bridge for alle 13A | 36 | 19.0 | 18.8 | 36.0 | 27.4 | 19.8 | 46.1% | 43.2% | 0.26 |
| 2025-01-22 | Bridge for alle 1... | 2 | 18.8 | 20.0 | 37.2 | 28.6 | 35.4 | 53.5% | 60.0% | -1.20 |
| 2025-01-20 | Bridge for alle 1... | 36 | 20.0 | 19.7 | 37.0 | 28.3 | 34.1 | 52.9% | 49.9% | 0.27 |
| 2025-01-18 | Bridge for alle 10A | 36 | 19.7 | 19.1 | 14.9 | 17.0 | 19.7 | 51.4% | 44.4% | 0.63 |
| 2025-01-17 | Bridge for alle 9A | 14 | 19.1 | 19.3 | 15.1 | 17.2 | 19.4 | 51.1% | 53.7% | -0.24 |
| 2025-01-16 | Bridge for alle 8B | 46 | 19.3 | 19.0 | 36.9 | 28.0 | 33.7 | 52.9% | 51.4% | 0.29 |
| 2025-01-14 | Bridge for Alle 7... | 5 | 19.0 | 19.8 | 37.7 | 28.7 | 33.7 | 52.5% | 61.0% | -0.76 |
| 2025-01-13 | Bridge for alle 6B | 22 | 19.8 | 20.0 | 50.7 | 35.4 | 34.9 | 49.8% | 52.0% | -0.20 |
| 2025-01-07 | Klubbkveld | 2 | 20.0 | 20.3 | 38.0 | 29.1 | 27.7 | -0.1 | 0.5 | -0.29 |
| 2025-01-06 | vinterturnering 1... | 7 | 20.3 | 20.3 | 38.0 | 29.2 | 34.2 | 52.7% | 53.1% | -0.04 |
| 2024-12-16 | Juleturnering 5 av 5 | 2 | 20.3 | 21.1 | 38.7 | 29.9 | 35.8 | 53.1% | 60.7% | -0.74 |
| 2024-12-10 | Handicapsimultan | 3 | 21.1 | 21.6 | 39.3 | 30.4 | 28.2 | 48.8% | 55.1% | -0.55 |
| 2024-12-09 | juleturnering 4av5 | 4 | 21.6 | 22.4 | 40.1 | 31.2 | 34.8 | 51.9% | 60.0% | -0.79 |
| 2024-12-03 | MP-treff | 13 | 22.4 | 21.1 | 27.9 | 24.5 | 33.2 | 54.7% | 39.2% | 1.31 |
| 2024-12-02 | Klubbkveld | 1 | 21.1 | 21.7 | 40.7 | 31.2 | 28.9 | 48.7% | 56.3% | -0.60 |
| 2024-11-26 | klubbkveld | 2 | 21.7 | 22.3 | 41.2 | 31.7 | 30.6 | 49.4% | 56.0% | -0.56 |
| 2024-11-25 | Klubbkveld | 1 | 22.3 | 23.1 | 42.1 | 32.6 | 32.4 | 49.9% | 60.3% | -0.85 |
| 2024-11-19 | Simultan | 16 | 23.1 | 21.6 | 25.5 | 23.6 | 29.4 | 53.1% | 36.0% | 1.46 |
| 2024-11-12 | klubbkveld | 6 | 21.6 | 21.9 | 26.0 | 23.9 | 28.0 | 52.1% | 55.0% | -0.24 |
| 2024-11-11 | Klubbkveld 11.11.24 | 3 | 21.9 | 22.2 | 29.7 | 25.9 | 29.3 | 52.0% | 55.6% | -0.29 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Kolbotn BK | NBF Østfold og Follo | Ja | Standard |
| BK Missklikk | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |
| Garder BK | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |

