Bruker: 14717 Anne Marit Knutsen
279.26 MP
Sparmester
KLP = 11835.00
KP = 658.00
FP = 95.11
HCP = 29.074
KP = 658.00
FP = 95.11
HCP = 29.074
| Medlemsnummer | 14717 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 279.26 |
| Fornavn | Anne Marit |
| Etternavn | Knutsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 48 | 2020-01-22 | Bridge for alle 11 - Mix | Bridge for Alle | ||
| 4 | 2020-01-22 | Bridge for alle 11 - Mix | Bridge for Alle | ||
| 15 | 2020-01-22 | Simultan onsdag | Norsk Bridgeforbund | ||
| 8 | 2020-01-21 | Bridge for alle 10AB | - | ||
| 4 | 2020-01-14 | KM 2020 kv 2 | Flesberg BK | ||
| 4 | 2020-01-07 | Klubbmesterskap 2020 1.kveld | Flesberg BK | ||
| 4 | 2019-11-26 | Vinter kv 3 | Flesberg BK | ||
| 28 | 2019-11-19 | vinter kveld 2 | Flesberg BK | ||
| 12 | 2019-10-08 | Simultan tirsdag | Norsk Bridgeforbund | ||
| 6 | 2019-09-08 | KM lag 2019 | |||
| 8 | 2019-08-27 | sommer14 | Flesberg BK | ||
| 0.60 | 2019-08-08 | Patton | Norsk Bridgeforbund | ||
| 1.35 | 2019-08-06 | NM mixlag | Norsk Bridgeforbund | ||
| 9 | 2019-07-09 | sommer 11 | Flesberg BK | ||
| 12 | 2019-06-04 | sommer 6 2019 | Flesberg BK | ||
| 7 | 2019-04-26 | sesong 2019 | Flesberg BK | ||
| 20 | 2019-04-16 | 2019 Påske | Flesberg BK | ||
| 4 | 2019-04-02 | 2019 vaarturnering 1 av 3 | Flesberg BK | ||
| 17 | 2019-03-10 | Numedalsmesterskap 2019 | Flesberg BK | ||
| 6 | 2019-02-19 | klubbmesterskap 2019 kv3 av 6 | Flesberg BK |
Handikap
Gjeldende handikap: 29.074| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-03-09 | Desibella 09.03.25 | 2 | 30.8 | 31.2 | 35.9 | 33.5 | 38.8 | 52.9% | 59.0% | -0.37 |
| 2025-03-06 | Vår utvikling 1 | 12 | 31.2 | 30.8 | 49.9 | 40.3 | 32.6 | -0.7 | -1.3 | 0.40 |
| 2025-03-04 | KM25 4 av 6 | 3 | 30.8 | 31.3 | 31.9 | 31.6 | 32.1 | 50.3% | 55.2% | -0.46 |
| 2025-02-27 | Vintercup 4 | 19 | 31.3 | 31.4 | 49.3 | 40.3 | 32.7 | 46.0% | 47.2% | -0.12 |
| 2025-02-25 | KM3 av 5 | 14 | 31.4 | 30.6 | 31.5 | 31.1 | 31.9 | 50.4% | 42.3% | 0.76 |
| 2025-02-25 | Desibella 23.02.25 | 2 | 30.6 | 31.4 | 22.1 | 26.7 | 38.1 | 56.2% | 67.8% | -0.72 |
| 2025-02-18 | KM25 3 av 6 | 9 | 31.4 | 31.1 | 29.9 | 30.5 | 32.0 | 50.8% | 48.3% | 0.23 |
| 2025-02-13 | Vintercup 2 | 18 | 31.1 | 31.3 | 49.6 | 40.4 | 32.0 | 45.6% | 47.1% | -0.15 |
| 2025-02-11 | KM25 2 av 6 | 12 | 31.3 | 31.0 | 28.5 | 29.8 | 29.8 | 50.0% | 46.7% | 0.31 |
| 2025-02-06 | Vintercup 1 | 24 | 31.0 | 30.7 | 49.5 | 40.1 | 31.9 | 45.7% | 43.0% | 0.28 |
| 2025-02-04 | KM25 1 av 6 | 13 | 30.7 | 30.4 | 31.8 | 31.1 | 31.1 | 50.0% | 47.1% | 0.27 |
| 2025-01-30 | Årsmøtet | 11 | 30.4 | 30.7 | 49.5 | 40.1 | 32.0 | -0.7 | -0.1 | -0.32 |
| 2025-01-28 | Nyttår 4 av 4 | 10 | 30.7 | 30.4 | 31.4 | 30.9 | 28.9 | 48.9% | 45.1% | 0.36 |
| 2025-01-23 | Vinterbridge #20 | 35 | 30.4 | 30.2 | 49.6 | 39.9 | 25.3 | 42.5% | 40.2% | 0.20 |
| 2025-01-21 | Nyttår 3 av 4 | 2 | 30.2 | 31.2 | 28.8 | 30.0 | 28.9 | 49.4% | 60.4% | -1.05 |
| 2025-01-19 | Desibella 19.01.25 | 1 | 31.2 | 32.4 | 42.1 | 37.2 | 38.9 | 50.9% | 69.4% | -1.15 |
| 2025-01-14 | Nyttår 2 av 4 | 9 | 32.4 | 32.3 | 29.9 | 31.1 | 31.4 | 50.2% | 49.0% | 0.11 |
| 2025-01-09 | Nyttårscup 2 | 19 | 32.3 | 31.7 | 49.6 | 40.6 | 30.8 | 44.8% | 39.1% | 0.59 |
| 2025-01-07 | Nyttår 2025 1 av 4 | 6 | 31.7 | 31.9 | 30.3 | 31.1 | 30.8 | 49.9% | 52.2% | -0.22 |
| 2025-01-05 | Numedalsmix 2025 | 9 | 31.9 | 31.8 | 20.1 | 26.0 | 27.8 | 51.0% | 50.3% | 0.11 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Flesberg BK | NBF Buskerud | Nei | Standard |

