Bruker: 14717 Anne Marit Knutsen
279.26 MP
Sparmester
KLP = 11835.00
KP = 658.00
FP = 95.11
HCP = 29.074
KP = 658.00
FP = 95.11
HCP = 29.074
| Medlemsnummer | 14717 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 279.26 |
| Fornavn | Anne Marit |
| Etternavn | Knutsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 2025-11-11 | instant funridge 6-13.10 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 26 | 2025-11-03 | BK Nettbridge mandag 3 n | BK Nettbridge | ||
| 6 | 2025-10-30 | Lys og varme 1 | Asker BK | ||
| 21 | 2025-10-24 | BK Nettbridge fredag fm 24 o | BK Nettbridge | ||
| 5 | 2025-10-23 | BK Nettbridge torsdag 23 o | BK Nettbridge | ||
| 2 | 2025-10-22 | BK Nettbridge onsdag fm 22 o | BK Nettbridge | ||
| 4 | 2025-10-22 | BK nettbridge Ons kv 22okt | BK Nettbridge | ||
| 32 | 2025-10-21 | Butler 4 av 4 | Flesberg BK | ||
| 13 | 2025-10-16 | Løv cup 3 | Asker BK | ||
| 5 | 2025-10-16 | BK Nettbridge torsdag 16 o | BK Nettbridge | ||
| 5 | 2025-10-14 | BK Nettbridge tirsdag 14 o | BK Nettbridge | ||
| 6 | 2025-10-14 | Butler 3 av 4 | Flesberg BK | ||
| 3 | 2025-10-13 | BK Nettbridge mandag 13 o | BK Nettbridge | ||
| 3 | 2025-10-12 | KM Mix Buskerud | |||
| 4 | 2025-10-09 | BK nettbridge Ons kv 8okt | BK Nettbridge | ||
| 4 | 2025-10-03 | BK Nettbridge Fre kv 3okt | BK Nettbridge | ||
| 10 | 2025-10-02 | BK Nettbridge torsdag 2 o | BK Nettbridge | ||
| 2 | 2025-10-01 | instant funbridge 25.8-01.9 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 6 | 2025-09-30 | Butler 1 av 4 | Flesberg BK | ||
| 8 | 2025-09-29 | BK Nettbridge mandag 29 s | BK Nettbridge |
Handikap
Gjeldende handikap: 29.074| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-09 | BK Nettbridge lør... | 4 | 31.0 | 31.5 | 33.3 | 32.4 | 26.8 | 47.1% | 58.2% | -0.55 |
| 2026-05-07 | Mai IMP 2 | 21 | 31.5 | 30.4 | 26.0 | 28.2 | 29.5 | 0.1 | -1.7 | 1.13 |
| 2026-05-07 | BK Nettbridge tor... | 16 | 30.4 | 30.3 | 27.6 | 29.0 | 27.1 | 49.0% | 47.1% | 0.09 |
| 2026-05-06 | BK Nettbridge ons... | 19 | 30.3 | 30.3 | 27.6 | 28.9 | 26.8 | 48.9% | 47.7% | 0.06 |
| 2026-05-03 | BK Nettbridge søn... | 16 | 30.3 | 30.4 | 28.0 | 29.2 | 26.5 | 48.6% | 52.1% | -0.18 |
| 2026-05-01 | BK Nettbridge fre... | 19 | 30.4 | 30.2 | 27.8 | 29.0 | 27.4 | 49.2% | 44.0% | 0.26 |
| 2026-04-30 | BK nettbridge tor... | 19 | 30.2 | 29.9 | 32.8 | 31.4 | 27.5 | 48.0% | 43.2% | 0.24 |
| 2026-04-29 | BK Nettbridge ons... | 8 | 29.9 | 30.3 | 33.2 | 31.8 | 28.1 | 48.1% | 56.4% | -0.41 |
| 2026-04-28 | BK Nettbridge tir... | 16 | 30.3 | 30.3 | 33.2 | 31.8 | 27.1 | 47.6% | 47.5% | 0.00 |
| 2026-04-25 | BK Nettbridge lør... | 14 | 30.3 | 30.4 | 26.4 | 28.4 | 26.0 | 48.8% | 49.7% | -0.05 |
| 2026-04-24 | BK nettbridge fre... | 26 | 30.4 | 29.6 | 15.1 | 22.3 | 26.8 | 52.3% | 36.8% | 0.77 |
| 2026-04-18 | BK Nettbridge lør... | 26 | 29.6 | 29.0 | 27.1 | 28.0 | 26.6 | 49.3% | 36.9% | 0.61 |
| 2026-04-17 | BK Nettbridge fre... | 24 | 29.0 | 27.6 | 24.7 | 26.2 | 26.0 | 49.9% | 20.8% | 1.43 |
| 2026-04-16 | BKL Nettbridge to... | 14 | 27.6 | 27.6 | 24.8 | 26.2 | 26.1 | 50.0% | 50.6% | -0.03 |
| 2026-04-15 | BK Nettbridge ons... | 15 | 27.6 | 27.4 | 25.3 | 26.4 | 28.2 | 51.0% | 47.5% | 0.17 |
| 2026-04-14 | BK Nettbridge tir... | 14 | 27.4 | 27.4 | 25.3 | 26.3 | 27.2 | 50.5% | 49.2% | 0.06 |
| 2026-04-13 | BK Nettbridge man... | 5 | 27.4 | 27.9 | 25.8 | 26.8 | 27.2 | 50.2% | 60.4% | -0.51 |
| 2026-04-12 | BK Nettbridge søn... | 6 | 27.9 | 28.3 | 25.6 | 26.9 | 26.4 | 49.7% | 57.6% | -0.39 |
| 2026-04-11 | BK Nettbridge lør... | 5 | 28.3 | 28.6 | 25.4 | 27.0 | 27.4 | 50.2% | 55.8% | -0.28 |
| 2026-04-10 | BK Nettbridge fre... | 11 | 28.6 | 28.8 | 30.3 | 29.5 | 27.8 | 49.1% | 53.3% | -0.21 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Flesberg BK | NBF Buskerud | Nei | Standard |

