Bruker: 13153 Knut Karlsen
452.69 MP
Sparmester m/stjerne
KLP = 19004.00
KP = 997.00
FP = 162.95
HCP = 23.546
KP = 997.00
FP = 162.95
HCP = 23.546
| Medlemsnummer | 13153 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 452.69 |
| Fornavn | Knut |
| Etternavn | Karlsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 2018-10-02 | Simultan 181002 | Kolbotn BK | ||
| 7 | 2018-09-24 | Klubbkveld | Ås BK | ||
| 27 | 2018-09-20 | Simultan torsdag | Norsk Bridgeforbund | ||
| 7 | 2018-09-20 | Simultanturnering | Ski BK | ||
| 24 | 2018-09-17 | Klubbkveld | Ås BK | ||
| 9 | 2018-09-13 | Spillekveld | Ski BK | ||
| 4 | 2018-09-04 | Klubb 180904 | Kolbotn BK | ||
| 7 | 2018-09-03 | Klubbkveld | Ås BK | ||
| 7 | 2018-08-28 | Sommer 180828 | Kolbotn BK | ||
| 24 | 2018-08-27 | Klubbkveld | Ås BK | ||
| 0.45 | 2018-08-11 | NM monrad lag | Norsk Bridgeforbund | ||
| 0.20 | 2018-08-09 | Patton | Norsk Bridgeforbund | ||
| 2 | 2018-08-07 | Handicap 4 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 15 | 2018-08-07 | Handicap 4 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 1.20 | 2018-08-06 | NM mixlag 2018 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 20 | 2018-08-02 | Svensk Bridgefestival Chairman's Cup | - | ||
| 14 | 2018-07-27 | Svensk Bridgefestival Brons 1 | - | ||
| 10 | 2018-07-26 | Sommerbridge | Ski BK | ||
| 16 | 2018-07-24 | Sommer 180724 | Kolbotn BK | ||
| 22 | 2018-07-19 | Sommerbridge | Ski BK |
Handikap
Gjeldende handikap: 23.546| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-05-26 | DagBridge No41 | 7 | 18.4 | 18.4 | 27.5 | 23.0 | 27.6 | 52.5% | 52.8% | -0.02 |
| 2022-05-23 | Sommerbridge MP #14 | 37 | 18.4 | 18.3 | 29.7 | 24.0 | 22.7 | 49.3% | 47.9% | 0.13 |
| 2022-05-19 | Sommerbridge | 3 | 18.3 | 18.4 | 24.9 | 21.6 | 19.0 | -0.3 | 0.0 | -0.12 |
| 2022-05-12 | DagBridge No38 | 5 | 18.4 | 18.6 | 28.0 | 23.3 | 29.1 | 53.1% | 56.0% | -0.18 |
| 2022-05-12 | Sommerbridge | 3 | 18.6 | 18.8 | 25.1 | 21.9 | 21.1 | -0.1 | 0.3 | -0.20 |
| 2022-05-10 | Kveld 10/5 | 1 | 18.8 | 20.2 | 31.9 | 26.0 | 27.2 | 50.6% | 67.1% | -1.39 |
| 2022-05-09 | Klubbkveld 9.5 | 7 | 20.2 | 19.6 | 39.8 | 29.7 | 32.7 | 51.7% | 45.2% | 0.52 |
| 2022-05-05 | DagBridge No36 | 3 | 19.6 | 19.9 | 28.5 | 24.2 | 28.4 | 52.2% | 56.8% | -0.29 |
| 2022-05-05 | Årsmøte | 7 | 19.9 | 19.6 | 24.5 | 22.1 | 21.6 | 49.8% | 45.8% | 0.33 |
| 2022-05-03 | Kveld 5 mai | 18 | 19.6 | 19.0 | 31.3 | 25.1 | 25.9 | 50.4% | 43.5% | 0.60 |
| 2022-05-01 | Sommerbridge MP #1 | 33 | 19.0 | 18.8 | 29.2 | 24.0 | 23.3 | 49.6% | 47.6% | 0.18 |
| 2022-04-28 | Klubbmnesterskap 2 | 2 | 18.8 | 19.5 | 25.5 | 22.5 | 22.4 | 49.9% | 57.7% | -0.73 |
| 2022-04-28 | DagBridge No34 | 7 | 19.5 | 19.0 | 26.9 | 23.0 | 29.0 | 53.4% | 45.1% | 0.50 |
| 2022-04-21 | DagBridge No32 | 8 | 19.0 | 18.7 | 26.6 | 22.6 | 28.6 | 53.2% | 47.2% | 0.37 |
| 2022-04-21 | Klubbmesterskap 1 | 3 | 18.7 | 19.0 | 25.7 | 22.4 | 23.1 | 50.4% | 54.2% | -0.34 |
| 2022-04-19 | DagBridge No31 | 3 | 19.0 | 19.4 | 30.1 | 24.7 | 29.9 | 52.7% | 59.1% | -0.40 |
| 2022-04-19 | Kveld220419 | 1 | 19.4 | 20.6 | 24.8 | 22.7 | 28.9 | 53.3% | 66.7% | -1.14 |
| 2022-04-14 | DagBridge No30 | 4 | 20.6 | 20.8 | 26.7 | 23.8 | 28.5 | 52.5% | 56.9% | -0.29 |
| 2022-04-12 | Kveld220412 | 3 | 20.8 | 21.4 | 25.4 | 23.4 | 27.0 | 52.0% | 58.8% | -0.57 |
| 2022-04-12 | DagBridge No29 | 7 | 21.4 | 21.5 | 30.8 | 26.2 | 27.4 | 50.7% | 52.4% | -0.11 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Kolbotn BK | NBF Østfold og Follo | Ja | Standard |
| Ås BK | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |

