Bruker: 13153 Knut Karlsen
452.69 MP
Sparmester m/stjerne
KLP = 19004.00
KP = 997.00
FP = 162.95
HCP = 23.546
KP = 997.00
FP = 162.95
HCP = 23.546
| Medlemsnummer | 13153 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 452.69 |
| Fornavn | Knut |
| Etternavn | Karlsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 2024-11-04 | Klubbkveld | Ås BK | ||
| 2 | 2024-10-29 | Simultan | Kolbotn BK | ||
| 8 | 2024-10-22 | Klubbkveld 22/10 | Kolbotn BK | ||
| 18 | 2024-10-21 | Klubbmesterskap 3 | Ås BK | ||
| 15 | 2024-10-15 | Kveld 241005 | Kolbotn BK | ||
| 12 | 2024-10-08 | Simultan241008 | Kolbotn BK | ||
| 14 | 2024-10-08 | Simultan tirsdag | Norsk Bridgeforbund | ||
| 2 | 2024-10-01 | Klubbkveld 01.10.24 | Kolbotn BK | ||
| 180 | 2024-09-17 | Simultan tirsdag | Norsk Bridgeforbund | ||
| 48 | 2024-09-17 | Simultan 240917 | Kolbotn BK | ||
| 6 | 2024-09-16 | Klubbkveld 16.09.24 | Ås BK | ||
| 16 | 2024-08-26 | Klubbkveld 26.08.26 | Ås BK | ||
| 13 | 2024-08-20 | Sommer 20. august | Kolbotn BK | ||
| 3 | 2024-08-13 | Sommerbridge 13/8 | Kolbotn BK | ||
| 34 | 2024-08-13 | Sommerbridge 13/8 | Kolbotn BK | ||
| 9 | 2024-06-25 | Sommer 25/6 | Kolbotn BK | ||
| 14 | 2024-06-11 | Sommer 241106 | Kolbotn BK | ||
| 1 | 2024-06-11 | Sommer 241106 | Kolbotn BK | ||
| 12 | 2024-05-06 | Klubbkveld 6.05.24 | Ås BK | ||
| 18 | 2024-04-15 | Klubbkveld 15.04.2024 | Ås BK |
Handikap
Gjeldende handikap: 23.546| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-10-28 | 3-kvelds, kveld 1 | 8 | 19.7 | 19.6 | 21.9 | 20.8 | 32.1 | 56.1% | 55.2% | 0.09 |
| 2025-10-27 | Klubbkveld | 4 | 19.6 | 19.6 | 37.8 | 28.7 | 29.3 | 50.3% | 51.4% | -0.08 |
| 2025-10-23 | HøstBridge #20 HCP | 2 | 19.6 | 20.5 | 23.9 | 22.2 | 24.9 | 51.4% | 61.5% | -0.91 |
| 2025-10-21 | Simultanturnering | 1 | 20.5 | 21.6 | 34.3 | 28.0 | 29.5 | 50.8% | 61.7% | -1.07 |
| 2025-10-20 | Høstturnering 3 av 5 | 3 | 21.6 | 22.3 | 24.5 | 23.4 | 32.8 | 55.1% | 62.7% | -0.73 |
| 2025-10-16 | HøstBridge #14 HCP | 48 | 22.3 | 21.5 | 23.6 | 22.5 | 22.5 | 50.0% | 40.4% | 0.86 |
| 2025-10-13 | klubbkveld | 3 | 21.5 | 21.6 | 37.9 | 29.8 | 32.8 | 51.8% | 53.8% | -0.15 |
| 2025-10-09 | HøstBridge #8 HCP | 27 | 21.6 | 21.5 | 23.2 | 22.4 | 25.0 | 51.4% | 49.5% | 0.16 |
| 2025-10-07 | Klubbkveld monrad | 11 | 21.5 | 21.3 | 20.8 | 21.0 | 29.7 | 54.6% | 52.4% | 0.21 |
| 2025-10-06 | Klubbkvelsd 6.19.... | 6 | 21.3 | 20.1 | 35.8 | 28.0 | 29.8 | 51.1% | 36.0% | 1.20 |
| 2025-10-02 | HøstBridge #2 HCP | 27 | 20.1 | 19.7 | 22.4 | 21.1 | 22.4 | 50.7% | 46.2% | 0.40 |
| 2025-09-29 | Klubbkveld 29.09.... | 4 | 19.7 | 19.6 | 35.8 | 27.7 | 28.2 | 50.3% | 50.0% | 0.02 |
| 2025-09-25 | SensommerBridge #... | 8 | 19.6 | 19.7 | 23.0 | 21.4 | 22.9 | 50.8% | 51.9% | -0.10 |
| 2025-09-23 | 2-kveldsturnering... | 9 | 19.7 | 19.8 | 20.8 | 20.3 | 27.2 | 53.6% | 54.6% | -0.09 |
| 2025-09-22 | Klubbkveld 22.09.25 | 1 | 19.8 | 20.2 | 36.2 | 28.2 | 32.3 | 52.5% | 57.0% | -0.36 |
| 2025-09-18 | Sensommerbridge #... | 4 | 20.2 | 20.7 | 23.2 | 21.9 | 25.7 | 51.9% | 57.2% | -0.47 |
| 2025-09-16 | 2-kveldsturnering | 1 | 20.7 | 21.9 | 22.1 | 22.0 | 29.1 | 53.8% | 66.3% | -1.21 |
| 2025-09-15 | Klubbkveld 15,09.... | 1 | 21.9 | 22.6 | 36.9 | 29.7 | 31.5 | 51.1% | 60.0% | -0.70 |
| 2025-09-11 | DagBridge No72 | 15 | 22.6 | 21.8 | 26.7 | 24.2 | 30.8 | 53.5% | 41.7% | 0.75 |
| 2025-09-11 | SensommerBridge #... | 15 | 21.8 | 21.9 | 23.9 | 22.9 | 26.1 | 51.7% | 52.5% | -0.07 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Kolbotn BK | NBF Østfold og Follo | Ja | Standard |
| Ås BK | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |

