Bruker: 11033 Arnstein Nymoen
1037.44 MP
Stormester
KLP = 20068.00
KP = 3076.80
FP = 529.08
HCP = 7.705
KP = 3076.80
FP = 529.08
HCP = 7.705
| Medlemsnummer | 11033 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 1037.44 |
| Fornavn | Arnstein |
| Etternavn | Nymoen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 2026-10-12 | IMP_KV2 | Steinkjer BK | ||
| 20 | 2026-10-05 | IMP_KV1 | Steinkjer BK | ||
| 16 | 2026-10-01 | Simultan 1 (av 4) Host 26 | Inderøy BK | ||
| 41 | 2026-10-01 | Simultan torsdag | Norsk Bridgeforbund | ||
| 9 | 2026-09-21 | SB_KV17 | Steinkjer BK | ||
| 20 | 2026-08-31 | SB_KV14 | Steinkjer BK | ||
| 1 | 2026-08-31 | SB_KV14 | Steinkjer BK | ||
| 1 | 2026-08-27 | Sommerbridge kveld 18 | Inderøy BK | ||
| 16 | 2026-08-27 | Sommerbridge kveld 18 | Inderøy BK | ||
| 20 | 2026-08-24 | SB_KV13 | Steinkjer BK | ||
| 1 | 2026-08-24 | SB_KV13 | Steinkjer BK | ||
| 8 | 2026-08-20 | Sommerbridge kveld 17 | Inderøy BK | ||
| 26 | 2026-08-17 | SB_KV12 | Steinkjer BK | ||
| 2 | 2026-08-17 | SB_KV12 | Steinkjer BK | ||
| 2 | 2026-08-13 | Sommerbridge kveld 16 | Inderøy BK | ||
| 26 | 2026-08-13 | Sommerbridge kveld 16 | Inderøy BK | ||
| 11 | 2026-08-10 | SB_KV11 | Steinkjer BK | ||
| 1.05 | 2026-08-04 | NM mixlag 2026 | Bridgefestival | ||
| 31 | 2026-08-01 | BFA1 | Bridgefestival | ||
| 3 | 2026-07-02 | Sommerbridge Kveld 10 | Inderøy BK |
Handikap
Gjeldende handikap: 7.705| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-10-12 | IMP_KV2 | 3 | 7.3 | 7.0 | 11.0 | 9.0 | 20.7 | 1.1 | 0.4 | 0.36 |
| 2026-10-05 | IMP_KV1 | 2 | 7.0 | 7.2 | 11.6 | 9.4 | 20.2 | 1.0 | 1.3 | -0.18 |
| 2026-10-01 | SIMULTAN 1 (av 4)... | 1 | 7.2 | 7.7 | 3.7 | 5.7 | 21.7 | 59.1% | 64.9% | -0.54 |
| 2026-09-28 | SB_KV18 | 7 | 7.7 | 7.3 | 11.0 | 9.1 | 19.5 | 55.6% | 50.8% | 0.44 |
| 2026-09-24 | Sommerbridge kvel... | 5 | 7.3 | 7.0 | 22.6 | 14.8 | 23.3 | 54.7% | 52.3% | 0.22 |
| 2026-09-21 | SB_KV17 | 4 | 7.0 | 6.8 | 4.0 | 5.4 | 22.7 | 59.3% | 56.3% | 0.28 |
| 2026-08-31 | SB_KV14 | 2 | 6.8 | 7.8 | 17.3 | 12.6 | 19.4 | 53.7% | 64.9% | -1.04 |
| 2026-08-27 | Sommerbridge kvel... | 2 | 7.8 | 9.1 | 18.6 | 13.8 | 24.6 | 55.9% | 69.3% | -1.27 |
| 2026-08-24 | SB_KV13 | 2 | 9.1 | 9.4 | 15.3 | 12.3 | 24.3 | 56.4% | 59.6% | -0.30 |
| 2026-08-20 | Sommerbridge kvel... | 4 | 9.4 | 9.1 | 17.1 | 13.1 | 24.9 | 56.4% | 53.3% | 0.29 |
| 2026-08-17 | SB_KV12 | 1 | 9.1 | 9.9 | 19.3 | 14.6 | 24.3 | 55.3% | 63.7% | -0.80 |
| 2026-08-13 | Sommerbridge kvel... | 1 | 9.9 | 10.5 | 8.6 | 9.5 | 23.9 | 57.8% | 63.7% | -0.56 |
| 2026-08-10 | SB_KV11 | 3 | 10.5 | 10.7 | 17.7 | 14.2 | 22.3 | 54.4% | 56.7% | -0.21 |
| 2026-08-06 | BFA 10 | 47 | 10.7 | 10.1 | 19.3 | 14.7 | 33.0 | 59.3% | 53.4% | 0.54 |
| 2026-08-05 | NM veteran | 30 | 10.1 | 9.3 | 18.5 | 13.9 | 18.0 | 52.1% | 49.9% | 0.78 |
| 2026-08-02 | NM mix | 52 | 9.3 | 9.5 | 28.0 | 18.8 | 20.8 | 51.0% | 51.5% | -0.18 |
| 2026-08-01 | BFA1 | 22 | 9.5 | 9.6 | 16.9 | 13.3 | 29.8 | 58.5% | 59.3% | -0.07 |
| 2026-07-23 | Sommerbridge kvel... | 7 | 9.6 | 9.7 | 28.1 | 18.9 | 23.7 | 52.6% | 53.4% | -0.09 |
| 2026-07-09 | Sommerbridge kvel... | 8 | 9.7 | 9.3 | 27.7 | 18.5 | 25.9 | 53.9% | 50.3% | 0.36 |
| 2026-07-02 | Sommerbridge Kvel... | 1 | 9.3 | 9.4 | 18.3 | 13.8 | 26.3 | 56.6% | 57.4% | -0.08 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Steinkjer BK | NBF Nord-Trøndelag | Ja | Standard |

